Jump to content

slusalice


laky_va

Preporučeni Komentari

  • 3 years later...

za tu lovu pevaju jako ozbiljno sa DAC-om.

prijatno sam iznenađen.

male / staje sve u torbu od MacBooka zajedno sa njim.

udobne / uši ne odpadaju kao od AKG / bolje se čuje bass od AKG 271

 

jače se čuju od AKG 701 za nijansu (volume na manje sa njima) / zvuk je skoro pa isti - nijanse su u pitanju. (i sad neusvirane)

 

ma ne ... bass je kod M50x neuporedivo naglašeniji - ali mi ne zvuči neprirodno. visoki i srednji su isti kao kod 701

 

verovatno bi mogla debata da se napravi koje su bolje...u stvari drugačije su / nema gorih.  ne odričem se ni jednih. 

 

a mekše su na ušima / udobnije.  manje za nošenje-savitljive - bolje se spakuju/ nije glomazno...

 

p.s.

obvious by now M50x  have the ability to cure all illnesses. fuck the speakers   :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prebacih ovde. 

 

 

oko 170 evrona. 

 

u Win-Win-u

 

http://www.winwin.rs/profesionalne-studijske-monitorske-slusalice-audio-technica-ath-m50x-crna-9161-1191875.html

 

 

taman dok ti svercer donese sa Ebay-a isto mu dodje kao ovde da kupis. plus ima garancija 2 god.  :buehehe:

 

btw. made in Taiwan su.  nije Japan - mada kazu na head-fi.org da nema razlike. na Tajvanu sklapaju 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sjajno brate.

 

 

Nemam zamerke. 

 

Tu su negde kao AKG po dizajnu. Mislim da je cak kvalitet plastike bolji od AKG. Doduse ja imam Austrijske AKG - nemam pojma Kineska

izrada nasta im lici.

 

Jastucici su savrseni. meksi od AKG .  ne osecam pritisak na usima. a ni ne znojim se kao od AKG.  ocena 10 za udobnost

 

kablova ima komada 3  jedan je 1,5 m druga dva su od 3 metra.  AKG ti da jedan a za ostale se snadji.

 

Torbica se dobija od skaja za slusalice. 

 

jedino spiralni kabl ima neprijatan miris.  ostalo nema nikakav.    eto u tanchine.   cak sam mirisao sluske  :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

 

mogu misliti kako svira 

 

AT ATH-M70x   :wild: 

 

LOL

Pros: solid build, storage case, neutral analytical sound, removable cables

Cons: complete departure from M50x, lack of bass

 
 

http://www.head-fi.org/products/audio-technica-ath-m70x-professional-monitor-headphones/reviews/12603

 

 

p.s.

 

gledao sam u WIN-u  M70  - imaju braon boju - tako jebacko dobro izgledaju. i pakovanje je high-end - torbica.

 

M50x imaju i belu apotekarsku boju sem crne.

 

ali ako je bass gori  od M50x  .... ndaa ....

 

gledam M50x reviews.... stvarno ima na hiljade i hiljade ocena 5 i na Amazonu  i na Head-Fi - plus se meni dopada kako svira ... i to je to. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma ovaj ga pretera gore....previse odokativno.  nadjoh tacna merenja na netu. i nije mi jasno zasto M70x kosta duplo vise od M50x  :connie_nutzo:

 

uporedo.png

 

 

i kad se stavi pored grafik i AKG 701  bude sve jasno zasto je BASS (i ne samo on ) tako dobar na M50x  :hmmm:

 

akg701.pngbokte... ne haluciniram  :buehehe:

grafikon od AKG 271 (mojih prvih sluski)  necu ni da postavljam... mnogo je jadan u odnosu na sva tri  :wavecry:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kupio sam nošu ( ti me "nagovori"),sad trebam dupe. Dilemim se izmedju tvojih M50X i Beyerdynamic DT 990. 

uporedo.png

 

gledaj grafik....  koliko bolji ima odziv M50x  od 15-50hz (dodiruje fucking +6db) ..o visokim da ne govorim koji pad imaju oistali na grafiku. ali ne samo u odnosu na Beyerdynamic ... nego na sve... gledah jedno 10 top modela slusalica...

 

cak i  ATH-MSR7  nema takav odziv...  jebali su kevu sa ovim modelom. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...