Jump to content

Crtani filmovi


sir Oliver

Preporučeni Komentari

Da li ste voleli crtane filmove kao mali? Koji su vam omiljeni bili? Ja sam voleo i rusku školu (Maša i medved) i Češku ( Olek i Bolek) a naravno i Diznija. Ostale Amerikanizirane crtaće baš i nisam ( Kremenko  -  Stupidni American way of life prenesen u izvitoperenu preistoriju). Posebna priča je  ptica trkačica i cela ta škola , Elmer , Dača, neprevaziđenu Duško i kompanija.E sad da li ste voleli muzičke crtane filmove? Ja sam ih obožavao. U ono vreme kad nije bilo video rekordera pa sam morao da ih lovim po tv programu da bi ih video. Doduše bilo je samo dva programa čime je posao bio olakšan. Danas u eri Youtubeta sve je na dohvat miša. Tek sad vidim koliko ih ima i opet uzivam u njima.Moji najomiljeniji su-genijalni Dizni sa neverovatnom uskladjenoscu muzike i radnje u

http://www.youtube.com/watch?v=q52GAEz13w4&feature=related

-neprevazidjeni Dusko

- isto tako nenadmasni Tom i Jerry

i ubedljivo najbolji od svih ever

Koji su vasi favoriti?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 43
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ma svi ......Atom mrav , one blesave Lasice sa sesirima i mantilima sto su se sakrivale iza bandera (njih 5 iza jedne bandere) , Pink Panter .... ne mogu svih i da se setimrazni ruski animiraniBaltazarGustav...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

naravno ......... Pevac i Pilea sad sam se setio i Pere DetlicaLalegatorDavy Kroket (ili kako se vec zvase taj Hillbilly)edit - on se mlatio sa Perom ;Kalimero

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jok - bio neki blesavi aligator u mocvarama Everglades-a koji je smislio foru da obogati jelovnik tako sto ce da privuce turiste koje ce da smaze, a prvi gost mu se trefio Pera Detlic... :DEdit: eto setio si se - mene ta blesava pesmica proganja i dan-danas - cude mi se deca.... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ćera mi se već otrovala svim gore navedenim. Ortak snimio na nekoj IPTV stanici (trči logo "crtaći" na svakom) i ima par stotina komada u kolekciji što je nesebično podelio s nama...Ipak, moram da primetim da mi ćera preferira dugometražne crtaće...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Azdaja - bedno piskaralo...

:oke:"Slatka mala izvrnuta torto,svi te vole, svi te cene.O jadna mala izvrnuta torto,vrh ti na dnu stoji!"Jedina pesma iz detinjstava koju i dalje znam napamet.Nego zaboravismo kolege DIY-ere, ja sam ovo obožavao gledati kao malac... A JE TO! Nije baš crtani, ali..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...