Jump to content

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ya taj hladnjak iz mehatronike sam se i ja uhvatio dok sam jos verovao sta pise na tarabi, kupio 60-70cm i ispostavilo se da mi treba duplo...sto znaci podeli vrednosti sa dva otprilike.Moj ti je predlog da sacekas nesto na oglasima...za A klasu se ne isplati maltiti slamu sa tim hladnjaciamSrecno

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ya taj hladnjak iz mehatronike sam se i ja uhvatio dok sam jos verovao sta pise na tarabi, kupio 60-70cm i ispostavilo se da mi treba duplo...sto znaci podeli vrednosti sa dva otprilike.Moj ti je predlog da sacekas nesto na oglasima...za A klasu se ne isplati maltiti slamu sa tim hladnjaciam

Hvala ti!

Srecno

Izgleda ce mi trebati puno toga, ukoliko nisam spreman da dam 150-200evra samo za Fiserove hladnjake....... :(
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam još posle platio 400 dinara da mi se prepilaju (oba) i 1200 dinara da se sva četiri idealno poravnaju na identične dimenzije na glodalici. Nikakvi drugarski ustupci, dakle, ušao sa ulice kod majstora i pitao da li bi uradili i pošto. Pretpostavljam da uz malo sreće tih 800 dinara po komadu može da se postigne i na jedan takav hladnjak, a ako ima neki komšija, prijatelj, poznanik, neko ko zna nekoga ko zna nekoga... možda bude samo flaša kole i kutija napolitanki... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...