Jump to content

am I an idiot, doctor?


sir Oliver

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Pacijenti jedne doktorice-prijateljice su dosli da joj se pozale kako caj koji im je dala ne pomaze i nema nikakav ukus. Trebalo je par dana da prodje dok je dr shvatila da oni bolidi nisu izvadili kesicu iz aluminijumske folije u kojoj je svaka zapakovana...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedan ugledni državni dužnosnik mi jednom zgodom (prije pet-šest godina) priča kako oni imaju posebnog čovjeka koji održava kompjutere i koji im svako jutro upali "agregat" kako bi "kompjuter" mogao raditi. Pitam ga ja kakvi su im to agregati? Kaže on, pa to ti je ona velika bijela kutija što stoji ispod stola i na koju je spojen "kompjuter".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedan ugledni državni dužnosnik mi jednom zgodom (prije pet-šest godina) priča kako oni imaju posebnog čovjeka koji održava kompjutere i koji im svako jutro upali "agregat" kako bi "kompjuter" mogao raditi. Pitam ga ja kakvi su im to agregati? Kaže on, pa to ti je ona velika bijela kutija što stoji ispod stola i na koju je spojen "kompjuter".

A grešiš šinko, grešiš; nije ti to agregat - to ti je AGREGATOR !Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Vrh, valjao sam se od smeha: :buehehe: kad sam jednom prijatelju, inace doktoru ispricao za ovaj thread i za pacijentkinju doktora Hausa i za gutanje vaginaleta, on mi rece da to nije nista. Njemu se zalio pacijent da je stavljanje supozitorija veoma bolno i da se sav izranjavio, daklem dupe. Kad , sta je bilo, jadnik uopste nije vadio supozitorije iz plastike. Mislio da su ko kapsule antibiotika.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...