Jump to content
stein

Novi TV

Recommended Posts

Ukopaj ga u zid! :buehehe:..................................................... Onda će ti taman koliki si ekran zamislio biti super jer je riječ o "nearfield" (neš ti audiofila, ha?) gledanju.

a da promenis tablete? :scratch_head:

Ajd, nemoj tako, one druge moram tri puta na dan a ove pijem samo po potrebi :)

Trajnost?Do sada 6 godina stara plazma bez problema (kupljena rabljena), 3 godine star LCD bez problema i 2 mjeseca star LCD - glupo je reći za novu stvar da je bez problema.

Pricas iz iskustva? Ili si citao? Ili gledao u tehnomarketu?Bilo koja nova plazma (a pogotovo Non HD modeli) ce odlicno reprodukovati SD signal. LCD nikako ali plazma odlicno...

Upravo tako..mada jednom kada se navučeš na HD sliku teško je vratiti se na SD..

U sobi od 3x3.15metara..

..moja je tek malko veća i veruj da mi je sada žao što nisam uzeo plazmu od 42 umesto 37 inča...prvih dan-dva ti izgleda ogromno ali se brzo navikneš..

Ma sta ce ti TV u spavacoj sobi :angry27: SD=standard definition, sve ono sto nije HD :acute: Napravi sam TV. DIY rules. Inace, neko je rekao, ako je samo za filmove uzmi projektor, ima vec za 250-300 eura. Lampa traje min 3000 sati. Imas valda mesto platno da razvuces negde? To je bolje nego TV, mi na zidu gledamo crtace :respect: