Jump to content

Lampucera DAC


grone

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 201
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Za oranje je Frguson bolji, sta tu nije jasno? ...

Naprotiv, sve je jasno, al' sam skloniji da dobar audio sistem poredim sa glatkom, brzom pistom nego sa njivom, blatom i dzombama...U svakom slucaju, kome su vanilice vrhunac dostignuca, tiramisu ne treba ni da proba.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slusao sam kod brace Lazara OP2111 i to radi do yaya (al to je sa Lowtherima, gde se inherentne mane samog OPA2111 ni ne cuju ili su oni nesto zayebali) :L3000:

radi to i u drugim sistemima do jaja - opamp je za slusanje a ne za inzenjersku masturbaciju.... :crazy:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tehnhički podaci opampa o kojima vam Sipi priča omogućavaju mu to da se "ne čuje" odnosno da nema utjecaj na zvuk, ili ako hoćete da je potpuno zvučno neutralan.Opampovi koji imaju karakteristike da se čuju, tj. da svojim parametrima mijenjaju zvuk su alkemijsko pomagalo loše zamišljenom sklopu. Takav sklop će promjenom možda nekada raditi i bolje, iako je opamp inferioran nekom drugom. S tehničkog aspekta to je lako objašnjivo. Ali u konačnosti AD827 je bolji opamp od 2111 i tu nema nikakvog spora, iako je i on sasvim dobar da ne kažem odličan

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam ja jednu Lampuceru na prodaju ...skucenu u kutiju od digit.risivera ako nekom treba nek se javne...upgradeovana oscinima i jos nekim narkomanskim kondishima...

Elem... stiglo mi danas u mailu :

Hello, with this short email I want to bring to your attention that the Lampizator Shop with parts and kits just re-opened after a year of break.

There is new dedicated person - Michael - to run the shop quickly and efficiently.

Thanks for visiting and best regards,

Lukasz Fikus, Owner http://lampizator.eu/NEWDAC/Lampizator/Parts_and_kits_Shop.html

Mrzi me sad da gledam cene ali sam pogledao jednu i ugasio sajt momentalno :)

http://lampizator.eu/shop/viewcategory.php?groupid=9

Happy Shopping! :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li je napon na C32 i C33 (u napajanju) niži od napona na izlazu greca koji ide direktno na C34 i C35 (vidim neke prigušnice, otpore,...). Pitam zbog toga što moj trafo ima malo veći napon, posle greca ~32-33V, a kondenzatori C32 i C33 su do 25V. C34 i C35 su do 35V.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li je napon na C32 i C33 (u napajanju) niži od napona na izlazu greca koji ide direktno na C34 i C35 (vidim neke prigušnice, otpore,...). Pitam zbog toga što moj trafo ima malo veći napon, posle greca ~32-33V, a kondenzatori C32 i C33 su do 25V. C34 i C35 su do 35V.

Koliko ja vidim kondenzatori C34 i C35 su malko knap, a C32 i C33 su otkočeni sa metkom u cevi. Nije za igranje, poslušati dedu.Dobronamerni savet: Pri prvom uključenju uređaja metnuti zaštitne naočare, makar i one najjeftine. Prisustvovao sam u srednjoj školi pucanju elektrolita i direktnom pogotku u naočare nastavnika. Sreća pa je imao poveću dioptriju tj. neprobojno staklo, koje je ipak napuklo.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobronamerni savet: Pri prvom uključenju uređaja metnuti zaštitne naočare, makar i one najjeftine. Prisustvovao sam u srednjoj školi pucanju elektrolita i direktnom pogotku u naočare nastavnika. Sreća pa je imao poveću dioptriju tj. neprobojno staklo, koje je ipak napuklo.

Мислиш овако нешто: :welding: или овако: :skrivanje:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

Moraću Lampuceru da stavim na listu uređaja za probu pa da se uverim sam.Meni je klavir najbitniji. Ako se to ubode, obično sve ostalo svira po JUS-u.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...