Jump to content

Bušenje hladnjaka umesto gornje ploče


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 81
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Zavisi šta se lepi. Ja sam epoxy lepilom spajao Mg cev sa Al headshellom za gram ručicu. Nerastavljivo. Lepljenje L profila relativno male površine na masivnu prednju ploču je držalo dok se nije primenila dovoljno jaka sila na smicanje. Spoji dva magneta i pokušaj da ih razvučeš u suprotnim pravcima. Verovatno će biti jako teško ili nemoguće ih rastaviti. Potom, probaj da ih rastaviš bočnim smicanjem. Dečija igra.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajde za probu probajte male parcice AL profila zalepite sa super lepkom iprobajte da odvojite..........? :angry27:

Daj to kurirskoj službi pa da vidiš. I krila na spejsšatlu bi odvalili.... :frusty:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam zalepio prednju Al ploču na Al nosače, dok je F5 stigao na odredište, lepilo popustilo. A mene sramota... :blush:Srećom pa mi Živorad to nije zamerio... DND... :)

Tek sad sam vid'o. Nije lepilo popustilo, bila je zima, klizavo, ko zna šta se sve desilo... Verujem da je uhvaćeno za to, a bilo je teško...DNWBH...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tek sad sam vid'o. Nije lepilo popustilo, bila je zima, klizavo, ko zna šta se sve desilo... Verujem da je uhvaćeno za to, a bilo je teško...DNWBH...

I onda, ma kako da je bilo klizavo... Uvek razmišljam o tim lepkovima kada ugledam reklamu tipa koji visi ispod krila aviona... A šta ako mu se odvežu pertle? Cipele ostanu nalepljene na krilo aviona, a on, onako bosonog pravo pa glavom među pretke...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...