Jump to content

ALPS RK168 50KAX2 100KAX2 Group Buy


Fukushima

Preporučeni Komentari

50K

dobrivoje 2 kom

Borko_KA 2 kom

Stein 2 kom

skrstic 2 kom

kan042 2 kom

quattor 2 kom

manicp 1 kom

stefaca 1kom

zen&gaggia 4kom

papa d.j. 2 kom

Beli_Ninja 4 kom

revox 1 kom

coolmih 1 kom

sipi 2 kom

Leo 2kom

fixxxer 2kom

100k

revox 3 kom

gidjga 4 kom

bata bane 1kom

coolmih 1 kom

chakey 3 kom

dobrivoje 1 kom

dugme i pločica

dobrivoje 4 kom

Borko_KA 2 kom

Stein 4 kom

skrstic 2 kom

kan042 2 kom

quattor 3 kom

revox 6 kom

zeoN_Rider 8 kom

manicp 1 kom

gidjga 4 kom

bata bane 4kom

papa d.j. 2kom

Beli_Ninja 4 kom

coolmih 2 kom

chakey 3 kom

sipi 4 kom

Leo 4kom

fixxxer 2kom

Total:

32 x 50k

13 x 100k

61 x kapice

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 552
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Sutra oko podne cu znati koliko ce kinte trebati za ostale troskove.Ako nije problem najzgodnije bi bilo da mi novac uplacujete na racun (Komercijalna banka).

Danas sam provjerio Sa komercijalne banke iz CG može uplata na lični devizni račun komercijalne banke u Srbiji i to nije problem.Ako imaš devizni račun kod komercijalne banke u BG uzmi od banke instrukcije za plaćanje skeniraj i pošalji mi na PP da bi uplatioAko nemaš nema varijate da bi mogao uplatiti pare na račun.Ostaje jedino da neko plati za mene pa da doturim pare nekao u BGAko je ovo komplikacija briši me sa spiska da ne kompikujemo jer mi i nije neka frka za ovo
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemam devizni racun samo dinarski. Vidi ako mozes na neki drugi nacin da posaljes ili ako imas nekog ovde da znam da li da te brisem. I vidi da to sto pre obavis.

Ništa onda briši sa spiska

revox, ti si mogo ladno nešto turistički da organizuješ dole pa da ti se lepo donese sve, viš da je sezona

da da daNa ove cijene na moru ni mi nećemo da se spuštamo a ne turisti.Nego brate moj vi fino pakuj stvari i lagano put Grčke i Turske.Kad ovi naši skapiraju da ne moraju odirat kožu svakom gostu koji dođe na more ondak će biti turizmačisto primjer da se obogati turistička ponudaPlaža Kamenovoparking 5 euraležaljka dva komada + suncobran 10 euravrijeme prošla neđeljaPa ko oće brčka guzu u more nek izvoli
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

50K dobrivoje 2 kom Borko_KA 2 kom Stein 2 kom skrstic 2 kom kan042 2 kom quattor 2 kom manicp 1 kom stefaca 1kom zen&gaggia 4kom papa d.j. 2 kom Beli_Ninja 4 kom coolmih 1 kom sipi 2 kom Leo 2kom fixxxer 2kom100k gidjga 4 kom bata bane 1kom coolmih 1 kom chakey 3 kom dobrivoje 1 komdugme i pločica dobrivoje 4 kom Borko_KA 2 kom Stein 4 kom skrstic 2 kom kan042 2 kom quattor 3 kom zeoN_Rider 8 kom manicp 1 kom gidjga 4 kom bata bane 4kom papa d.j. 2kom Beli_Ninja 4 kom coolmih 2 kom chakey 3 kom sipi 4 kom Leo 4kom fixxxer 2komTotal: 31 x 50k 10 x 100k 55 x kapice

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da bi bilo fer ostale troskove sam podelio po dolaru narudzbine, tj ispada da za svaki dolar narudzbine placamo 0.5$ ostalih troskova:ostali troskovi / troskovi narudzbine = 107$ / 219$ = 0.488 > zaokruzeno na 0.5$Na slici je tabela iz excela gde se vidi koliko ko ukupno placa.

post-10-0-95908100-1311001916_thumb.gif

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Рачунаљке су спремне, само Борко раздвоји поруџбине потенциометара и дугмића.

Исправка: док сам писао Борко је већ направио списак.

Значи Ја дугујем 12 долара или ти .....Динара?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Рачунаљке су спремне, само Борко раздвоји поруџбине потенциометара и дугмића.

Исправка: док сам писао Борко је већ направио списак.

Значи Ја дугујем 12 долара или ти .....Динара?

12 Kuvajtskih dinara!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad se javio tommy ima i nekih 4% na ukupnu cifru kojih predpostavljam on placa na paypall...219+50shipping+4%=280$ totalKo ce sad opet da ga racuna :frusty:Tih 4% cu da izdelim svima na ravne casti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...