Jump to content

ALPS RK168 50KAX2 100KAX2 Group Buy


Fukushima

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 552
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Verovatno smo kuckali u isto vreme, nisi video na prethodnoj strani:50Kdobrivoje 2 komBorko_KA 2 komStein 2 komskrstic 2 komkan042 2 komquattor 2 kommanicp 1 komLeo 4komstefaca 2komzen&gaggia 4kompapa d.j. 2 kom100krevox 2 komgidjga 4 komdugme i pločicadobrivoje 2 komBorko_KA 2 komStein 4 komskrstic 2 komkan042 2 komquattor 3 komrevox 2 komzeoN_Rider 8 kommanicp 1 komLeo 4komstefaca 2komgidjga 4 kompapa d.j. 2 kom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ok, evo ga!50Kdobrivoje 2 komBorko_KA 2 komStein 2 komskrstic 2 komkan042 2 komquattor 2 kommanicp 1 komLeo 4komstefaca 2komzen&gaggia 4kompapa d.j. 2 kom100krevox 2 komgidjga 4 kombata bane 1komdugme i pločicadobrivoje 2 komBorko_KA 2 komStein 4 komskrstic 2 komkan042 2 komquattor 3 komrevox 2 komzeoN_Rider 8 kommanicp 1 komLeo 4komstefaca 2komgidjga 4 kombata bane 4kom papa d.j. 2kom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Тамо пише да су за Аудио примену.http://www.alps.com/WebObjects/catalog.woa/E/HTML/Potentiometer/RotaryPotentiometers/RMP_RK16/RMP_RK16_list.htmlhttp://www.alps.com/WebObjects/catalog.woa/E/HTML/Potentiometer/RotaryPotentiometers/RMP_RK16/RK16812MG099.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

50Kdobrivoje 2 komBorko_KA 2 komStein 2 komskrstic 2 komkan042 2 komquattor 2 kommanicp 1 komLeo 4komstefaca 2komzen&gaggia 4kompapa d.j. 2 komBeli_Ninja 4 kom100krevox 2 komgidjga 4 kombata bane 1komdugme i pločicadobrivoje 2 komBorko_KA 2 komStein 4 komskrstic 2 komkan042 2 komquattor 3 komrevox 2 komzeoN_Rider 8 kommanicp 1 komLeo 4komstefaca 2komgidjga 4 kombata bane 4kom papa d.j. 2komBeli_Ninja 4 komEvo i ja se dodao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

50Kdobrivoje 2 komBorko_KA 2 komStein 2 komskrstic 2 komkan042 2 komquattor 2 kommanicp 1 komLeo 4komstefaca 2komzen&gaggia 4kompapa d.j. 2 komBeli_Ninja 4 komNesic 4 kom100krevox 2 komgidjga 4 kombata bane 1komdugme i pločicadobrivoje 2 komBorko_KA 2 komStein 4 komskrstic 2 komkan042 2 komquattor 3 komrevox 2 komzeoN_Rider 8 kommanicp 1 komLeo 4komstefaca 2komgidjga 4 kombata bane 4kompapa d.j. 2komBeli_Ninja 4 komDodasmo i sebe.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

alps jeste, pa je onda glupo da sledi gorenavedeni izraz, jelda?e pa ovaj jednoredni ima loše piste u poređenju sa klasičnim "sandučarima".zato sam napisao pot misleći na taj skromni deo cele skalamerije.e sad pošto sam isti otvarao, pričam to što pričam i to je naravno moje lično mišljenje.ako je poenta kupiti dugme, ok, ili zameniti u nekoj spravi de zeza, ok. ali ubaciti "ovo" u projekte de se guli do tančina maksimalni diya kvalitat, mislimda nije baš.al da ne tupim, stavićeš ga na testiranje pa ćeš me razuveriti, jelda?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...