Jump to content

ALPS RK168 50KAX2 100KAX2 Group Buy


Fukushima

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 552
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ŠTA DOKLE VIŠE????NIKOG NE "ZADEVAM" VEĆ KAŽEM DA JE PO MOM MIŠLJENJU PROŠLO DOSTA VERMENA OD POČETAK PRIČE O POTOVIMA. PO MENI OD 13.07. JE PROŠLO DOSTA VREMENA. I JASNO MI JE DA TEK KAD JE UPLATĆENA PORUDŽBINA KREĆNILA PRIČA O SLANJU KA SRBIJI. TAKO DA SE NISAM "ZAJEBO" U RAČUNICI.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ŠTA DOKLE VIŠE????

NIKOG NE "ZADEVAM" VEĆ KAŽEM DA JE PO MOM MIŠLJENJU PROŠLO DOSTA VERMENA OD POČETAK PRIČE O POTOVIMA. PO MENI OD 13.07. JE PROŠLO DOSTA VREMENA. I JASNO MI JE DA TEK KAD JE UPLATĆENA PORUDŽBINA KREĆNILA PRIČA O SLANJU KA SRBIJI. TAKO DA SE NISAM "ZAJEBO" U RAČUNICI.

Ne deri se. Ovo je javno upozorenje.

http://www.diyaudio....pravila-foruma/

Pravila opšte komunikacije

-Na forumu je zabranjeno uvredljivo korišćenje psovki i bilo kakvih drugih vulgarnih izraza (osim u vicevima)

Ukoliko želite nekoga ili nesto da kritikujete, to može sasvim lepo da se uradi i bez psovki. Ocene da su psovke deo našeg svakodnevnog govora nećemo prihvatiti.

- U skladu sa prethodnom tačkom, zabranjeno je vređanje drugih članova foruma. Pod vređanjem se podrazumeva i ismevanje drugih korisnika zbog njihovog neznanja, neobaveštenosti i slično.

- Korišćenje velikih slova se smatra vikanjem, pa dobro pazite gde i kako ih koristite.

...itd, itd...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skrsticu, obzirom da sam i sam ukljucen u ovu pricu, ali je nominalno ne vodim - sto ce dakle da kaze da nisam duzan da odgovaram na pitanja i brinem o tome kako, kad i sta sam dogovorio i za sta sam odgovoran - svecano ti obecavam da ukoliko ja budem vodio GB (za bilo sta ovde), ti bivas izuzet iz njega, unapred. Ocito ne mozes ili ne zelis da shvatis da niko, ama bas niko nije za ovaj GB davao rok, dakle obecanje kad ce stici..Uzevsi to u obzir, svakako da je , u najmanju ruku i najblaze receno, bezobrazno, neumesno da se iko javlja izrazavajuci protest i nestrpeljenje zbog roka isporuke. To sto si ti jedini ili jako redak slucaj u ovoj temi i prici, koji tako nastupa, moglo je da ti pomogne da shvatis da nesto sa tvojim stavom nije u redu. Posto nije, neophodno je izgleda da ti se to jasnije stavi do znanja.Pored svega, GB akcije su inicirani dobrom voljom i zeljom, kako organizatora, tako i onih koji kupuju, sto ce reci da volonterisu - jako bitan detalj - zasto bi dakle u takvim okolnostima sedao ikome na kicmu, umesto da iz zahvalnosti pokazes strpljenje? Zato sto si platio da ti na noge stigne nesto sa druge strane sveta i to jako povoljno?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skrsticu, obzirom da sam i sam ukljucen u ovu pricu, ali je nominalno ne vodim - sto ce dakle da kaze da nisam duzan da odgovaram na pitanja i brinem o tome kako, kad i sta sam dogovorio i za sta sam odgovoran - svecano ti obecavam da ukoliko ja budem vodio GB (za bilo sta ovde), ti bivas izuzet iz njega, unapred. Ocito ne mozes ili ne zelis da shvatis da niko, ama bas niko nije za ovaj GB davao rok, dakle obecanje kad ce stici..

Uzevsi to u obzir, svakako da je , u najmanju ruku i najblaze receno, bezobrazno, neumesno da se iko javlja izrazavajuci protest i nestrpeljenje zbog roka isporuke. To sto si ti jedini ili jako redak slucaj u ovoj temi i prici, koji tako nastupa, moglo je da ti pomogne da shvatis da nesto sa tvojim stavom nije u redu. Posto nije, neophodno je izgleda da ti se to jasnije stavi do znanja.

Pored svega, GB akcije su inicirani dobrom voljom i zeljom, kako organizatora, tako i onih koji kupuju, sto ce reci da volonterisu - jako bitan detalj - zasto bi dakle u takvim okolnostima sedao ikome na kicmu, umesto da iz zahvalnosti pokazes strpljenje? Zato sto si platio da ti na noge stigne nesto sa druge strane sveta i to jako povoljno?

moji odgovori su bili upućeni guja011 ne tebi.

što se tiče gb-a sam se izuzimam od daljih nabavki. to što me ti unapred iskljucuješ govori samo o tvom nastupu a ne o mom.

za velika slova ostao caps uključen.

osim male nestrpljivosti (iz ne zannja da će da traje više nego što sam ja mislio, za koju se svima kojima je možda zasmetalo izvinjavam, osim gaggia - nemo se pališ zezam se), "ala mi ga reče, svalka čast" i velikih slova mislim da sam bio korektan. naravno svako od nas ima pravo na svoje mišljenje i pravo da ga izrazi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...