Jump to content

ALPS RK168 50KAX2 100KAX2 Group Buy


Fukushima

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 552
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja kuvani kukuruz tamanim. Bejah prošlog vikenda u Su, pa sam se opskrbio domaćom šunkom, kozjim sirom i kukuruzom. Lepota od Boga :)

Sramota da te bude. Neću uopšte da objašnjavam zašto, a još manje da slušam bezvezne izgovore tipa "nisam imao vremena"....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ni ja neću da se pravdam zašto si mi pao na pamet još kad sam krenuo iz BG ali nisam mogao da dođem. U stvari lažem. Hoću :) Pravdanje: Inače, nisam imao vremena jer sam morao da pomažem. Dizali smo krov na bratovoj kući u Šandoru. Aj sad ti reci njima da ideš samo malo do drugara da slušaš muziku dok oni nameštaju grede i postavljaju crep. Inače, svoj rad sam naplatio u siru, šunki i kukuruzu za kuvanje :D Došao u subotu vozom koji je krenuo iz Bg u 10:05 i stigao u Su u 14:00. Vratio se vozom u nedelju koji je krenuo u 17:00, a stigao u Bg u 21:00

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pravdanje: Inače, nisam imao vremena jer sam morao da pomažem. Dizali smo krov na bratovoj kući u Šandoru. Aj sad ti reci njima da ideš samo malo do drugara da slušaš muziku dok oni nameštaju grede i postavljaju crep. Inače, svoj rad sam naplatio u siru, šunki i kukuruzu za kuvanje :D

Признај да си желео да видиш "Бастарда " уживо?

:rolleyes::pardon:

Edit Zvu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I da vidim i da cujem. Vala ga je napravio, svaka mu cast. Mada, moram priznati, malo vise su me privlacili elektrostatici, a ponajvise da upoznam Steiniku. No, ici cu do kraja avgusta jos jednom u Su, gotovo sigurno. Pa cu da posetim kolegu Steina, poslusam Bastard-a i konacno vidim njegove cuvene elektrostatike.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Epa nema ni jedne ljudske teme da je ne izofftopShitarite... :)

Pajz, da se češće javljaš u temi da podsetiš znatiželjne da nema novih informacija, možda i ne bismo... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...