Jump to content

ALPS RK168 50KAX2 100KAX2 Group Buy


Fukushima

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 552
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

skrsticu da te pitam nesto: kako to da od dvadeset ljudi sa spiska ovog GB ili koliko ih vec ima, jedini ti se nasao da svako malo intervenises svojim pitanjima kad ce, dokle je stiglo, sta se desava itsl ?..lepo ti je receno da se nesto desava, nema nekih vecih problema, samo je potrebno vremena da se sve stvari sloze..ukoliko ovo nisi ovako zamisljao, za sledeci put da znas. Budes li opet pitao, ima da progutam tvoj deo posiljke

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uuuu... Gagi, pa ti si jutros pao sa pogrešne strane noše... Pusti čoveka da pita, to nit šta košta, nit' boli... Ja ga razumem, i ja sam nekada bio nestrpljiv pa sam se vremenom naučio da se na dobre stvari treba čekati, a ko je strpljiv, dočekaće... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslednji post je bio 29 Jula 2011 u 10:33 pa reko da pitam. Ovo mi je prvo iskustvo u grupnoj kupovini. Nadao sam se da će biti nekih informacija -- naručeno--poslato--leti,leti,leti...--otvorio se padobran... Što se mene tiče ako si gladan onda prijatno al poslušaj iskusnije kolege i vodi računa o pinovima onače :crying: ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslednji post je bio 29 Jula 2011 u 10:33 pa reko da pitam. Ovo mi je prvo iskustvo u grupnoj kupovini. Nadao sam se da će biti nekih informacija -- naručeno--poslato--leti,leti,leti...--otvorio se padobran... Što se mene tiče ako si gladan onda prijatno al poslušaj iskusnije kolege i vodi računa o pinovima onače :crying: ...

Samo se ti opusti. Grupne kupovine idu otprilike tako što onaj ko ih organizuje, čim nešto novo sazna, postuje to na forumu da svi vide. Sledeći bitan post ovde može biti sutra, a može i za mesec dana i time što s vremena na vreme up-uješ temu ne možeš ubrzati stvar. Trajanje GB-a ne zavisi samo od onoga ko ga organizuje već i od svih ostalih činioca. Zato možeš da vidiš da su svi ostali prilično relaksirani i OK. Napravi kokice, gledaj filmove, pročitaj koju knjigu... Stići će to, ne sekiraj se.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jasno je meni da zavisi o svega i svačega. Ideja je da saznam u kom je stadijumu posle nedelju dana od zadnje poruke. Oko 15-20 sam na odmoru pa sam se nadao da će do tada biti gotovo (neiskusan :wink2: ). Više neću pitati dokle je stiglo (a nisam rekao da ću manje :haha:).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...