Jump to content

ALPS RK168 50KAX2 100KAX2 Group Buy


Fukushima

Preporučeni Komentari

Ako se neko već prihvatio da priprema neku vrstu nacrta za PCB za ove potove, samo jedna informacija o tome koji je izvod za čega...

Postavljena slika

Više informacija ovde: http://www.alps.com/...K16_common.html

Cek polako da zavrsimo prvo sa narudzbinom. Inace ne bi bilo lose da osmislimo neki DIYaudio.rs preamp ili univerzalni pcb sa daljinskim komandama pa da ga ugradi ko gde zeli... Ja sam na raspolaganju i za dizajn kola i za PCB.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 552
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ostali su jos samo coolmih (koji se javio i pretpostavljam da ce uskoro uplatiti novac) i Beli_Njinja od kog nema ni traga ni glasa.

sad sam se cuo sa Belim N.. ispao je nesporazum izmedju mene i njega, odn ja sam potpuno krivo shvatio za sta je on mene jos pre par daa zvao i pitao - mislio sam da je u pitanju onaj prvi GB.. i naravno zaboravim da ga nazovem kada sam se vratio u BG. Sad ga pozozvem da vidim o cemu se radi, zasto se nejavlja...inace trenutno nema net, pa je mislio da mu ja prenesem desavanja vezana za GB..sada je u redu, uplata leze sutra..izvinjavam se i njemu i Borku..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cek polako da zavrsimo prvo sa narudzbinom. Inace ne bi bilo lose da osmislimo neki DIYaudio.rs preamp ili univerzalni pcb sa daljinskim komandama pa da ga ugradi ko gde zeli... Ja sam na raspolaganju i za dizajn kola i za PCB.

Ja imam već jedan troredni sa motorom, tako da meni svakako neće odgovarati jednoredni raspored za izvode potenciometra. Što se tiče pločice za daljinski i motor, to može.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Могла би нека универзална штампа, једноредно- дворедна за пот.

Za jednoredno je smejurija uraditi. Za dvoredno, malo škripavo, a za troredno, prilično pipavo. Srećom, meni dvoredno treba a pot je troredni. Ako kome ovo može da pomogne...post-13-0-40571900-1311264705_thumb.gif
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moj drugar ima Yamaha pasivni preamp u kojem ima nekoliko šestorednih ALPS potova. Bez motora, doduše... Nema napajanje... Isti vrag, samo što je osovina duža pa ih naslažu paralelno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...