Jump to content

ALPS RK168 50KAX2 100KAX2 Group Buy


Fukushima

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 552
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Tip se javio i ima vise od 100 komada. Mozemo da krenemo sa spiskovima. Rekao sam mu da cu se javiti za par dana ali gledajte da ne otezemo previse...referenca:http://www.diyaudio.com/forums/vendors-bazaar/191842-alps-rk168-50kax2-100kax2.htmldobrivoje 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločicaBorko_KA 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločica

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)

Stein 2 kom 50K + 4kom dugme i pločica

Steinko i ostali, iskopirajte pethodni spisak i dodajte svoje ime. Dakle:dobrivoje 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločicaBorko_KA 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločicaStein 2 kom 50K + 4 kom dugme i pločica Izmenjeno od Borko_KA
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ubi me vrućina i ne mogu da svežem. :icon_redface: Šta sad koliko košta i ide li komplet ili sve pojedinačno?

Napuni kofu ladnom vodom i zagnjuri :) Imas link sa diyaudio.comDakle Potovi su 4$ komad dugme (plasticno) + plocica zajedno 1$sto znaci 5$ komplet + deo za ostale troskove ali za sada se jos ne zna koliki ce tacno biti.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cemu sluzi ona mala plocica osim za montazu potenciometra? Predpostavljam da mu to dodje ko neki buffer?Vrlo mi je primamljiva ponuda za potenciometre pa cu se mozda i ja prikljuciti...Vec sam porucio Alps RK14 ali ovo bi trebalo biti bolje od toga i pri tome ima i motorce...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

50K

dobrivoje 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločica

Borko_KA 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločica

Stein 2 kom 50K + 4 kom dugme i pločica

skrstic 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločica

100K

revox 2 kom 100k + 2 kom dugme + 2 kom pločica

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

50Kdobrivoje 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločicaBorko_KA 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločicaStein 2 kom 50K + 4 kom dugme i pločicaskrstic 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločica kan042 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločica 100Krevox 2 kom 100k + 2 kom dugme + 2 kom pločica

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

50K

dobrivoje 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločica

Borko_KA 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločica

Stein 2 kom 50K + 4 kom dugme i pločica

skrstic 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločica

kan042 2 kom 50k + 2 kom dugme i pločica

quattor 2 kom 50k + 3 kom. dugme i pločica

100K

revox 2 kom 100k + 2 kom dugme + 2 kom pločica

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

50K

dobrivoje 2 kom

Borko_KA 2 kom

Stein 2 kom

skrstic 2 kom

kan042 2 kom

quattor 2 kom

100K

revox 2 kom

dugme i pločica

dobrivoje 2 kom

Borko_KA 2 kom

Stein 4 kom

skrstic 2 kom

kan042 2 kom

quattor 3 kom

revox 2 kom

edited by ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dugme i pločica dobrivoje 2 kom Borko_KA 2 kom Stein 4 kom skrstic 2 kom kan042 2 kom quattor 3 kom revox 2 kom zeoN_Rider 8 komМада требају ми само дугмићи.

Te plastikance verovatno mozes da nadjes i kod nas za istu cenu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

50K

dobrivoje 2 kom

Borko_KA 2 kom

Stein 2 kom

skrstic 2 kom

kan042 2 kom

quattor 2 kom

100K

revox 2 kom

dugme i pločica

dobrivoje 2 kom

Borko_KA 2 kom

Stein 4 kom

skrstic 2 kom

kan042 2 kom

quattor 3 kom

revox 2 kom

zeoN_Rider 8 kom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Te plastikance verovatno mozes da nadjes i kod nas za istu cenu...

Nisu klasika plastika, košuljica je od aluminijuma

(tanka, ali kome treba teg na osovinu neka struže) a za te pare (cca 70dinara + troškovi) nema ni teoretske šanse da se nađe pristojna kapica za pot. Poslednji put kada sam tražio kapice, jedino sam mogao naći one za gitare i gitarska pojačala i efekte, a malo bolji primerci (i dalje samo 19mm prečnika) su bili oko 1300-1500 dinara... a uz to, dođe i pločica. Možda mi i ne treba, ali za ove pare (pa sve i da nas na osnovnu cenu dođe duplo) ovo je bargain of the month.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisu klasika plastika, košuljica je od aluminijuma

(tanka, ali kome treba teg na osovinu neka struže) a za te pare (cca 70dinara + troškovi) nema ni teoretske šanse da se nađe pristojna kapica za pot. Poslednji put kada sam tražio kapice, jedino sam mogao naći one za gitare i gitarska pojačala i efekte, a malo bolji primerci (i dalje samo 19mm prečnika) su bili oko 1300-1500 dinara... a uz to, dođe i pločica. Možda mi i ne treba, ali za ove pare (pa sve i da nas na osnovnu cenu dođe duplo) ovo je bargain of the month.

Баш тако, прекопао сам све који тако нешто прибављају и сви дугмићи су од пластике.Да ли неко зна шта иде на ту плочицу, ваљда погон мотора или тако нешто?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...