Jump to content

Male HiFi kutije


Nesic

Preporučeni Komentari

Ma dušu dale za neko neobavezno slušanje... a onda se iznenadiš kako su dobre :DZa dečju sobu milinka :headphone: ... posle decu prebaciš u dnevnu :D :D :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne morate ići daleko, imam ja nešto veoma slično, taman su valjda usvirani ovi Peerless-i... 16 komada za udaju... 8 oma... 6.5"; 830657, https://www.madisound.com/store/manuals/830657.pdfJedino što bi ovi mogli da zahtevaju malkice veću kutiju ali bi cena bila very friendly ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne morate ići daleko, imam ja nešto veoma slično, taman su valjda usvirani ovi Peerless-i... 16 komada za udaju... 8 oma... 6.5";store/

Побогу, остави нешто, немој све да продајеш. Толики труд, даске, рад :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...
  • 3 nedelje kasnije...

Bilo bi interesantno pogledati odziv neupuštene Vife ......prva recimo greška .....druga je da damp materijal ne naleže na stranicu kutije ......tj zvučnik po malo troši energiju na damp koji se pokreće .....ostalo je više nego dobro .....čak šta više PS svi koji po malo rade svoje projekte nemaju previše razumevanja za finiš ....oni koji rade po tuđim projektima to dovode do savršenstava ....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...