Jump to content

Nauk 900


chakija

Preporučeni Komentari

Imam priliku da nabavim ovaj kabel po dosta povoljnoj ceni od 260 dinara po duznom metru. Posto mi je dat rok do srede-cetvrtka da se odlucim za kolicinu, eto cisto da obavestim da ako ima neko zainteresovan da proba ovaj kabel.Ja trenutno rabim 6mm^2 isto NAUK 900 pa me zanima koliko i da li ovaj ista bolje svira.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 21
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Ispostavilo se ipak da je presek kabela manji od 10mm2 medjutim ,licne kod ovog kabela su jedno 3 puta tanje nego kod NAUK-a koji sam ja uzeo u group byu na hifi forumu. Takodje su licne mekanije i mislim da je presek nesto deblji od tog mog kabela koji je 6mm2. Izgleda da je tacna prica da se ranije pravio kvalitetniji kabel posto je ovaj novonabavljeni iz starijih zaliha.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moram proveriti sa drugarom, ali mislim da ce biti jos koji metar na raspolaganju :crying:BTW nisam direktno poredio sa ovom mojim NAUK-om ali sam ga stavio umesto nekog audioquest flat kabela koji mi je bio povezan na srednjetonce i visoke. Razlika dupe-glava, s tim sto sam povezao basseve paralelno sa iskri nekim shit kabelom koji sam imao u steku. Bass postao odvratan, sto znaci da je i moj noviji NAUK ok, ali ovaj stari je definitivno kvalitetniji. Probacu i njega na bass-u posto je poznat da je tu NAUK veoma dobar. Izem ti kablove, kud sam se i poceo zamajavati s njima-sad bolest prelazi na jos gori stadijum :frusty:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 years later...

bump:buehehe:

 

 

http://www.novkabel.com/prikaz.php?id=151&lng=sr

 

 

NAUK 900, zvučnički

Za elektroniku i elektroakustiku     |     Za elektroakustiku

OPIS:
Postavljena slikaStandard:  PSN 08 P150
Tip:  NAUK 900-xx (VDE: LiYY-H2 2x6,0/5,0mm)
      NAUK 905-xx (VDE: So-LiYY-H2 2x2,5/3,3mm)


ima li neko ideju kako ovo da nabavljamo ponovo, odnosno ima li volje (zainteresovanih) ponovo da se talimo?  :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...