Jump to content

Завртњеви


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

Ево коме требају за неки пројекат завртњеви, има их у Микро Принцу.

Отишао, покупио све што имају, полепио на папир и сликао.

Имају и навртке и обе врсте подлошки, равне и еластичне.

Postavljena slika

Postavljena slika

Прва слика су завртњеви са потпуно равном главом за крстатсти одвијач а друга са заобљеном главом за исти одвијач.

Бројеви означавају дужине завртњева.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A gde ima M3 crni-brunirani sa upustenom glavom???

E to! Pravo pitanje, jerbo bi mi lepo legli, ne računam čerupanje PC napajanja... :Viannen_loungelizard:U Šrafku u Prvomajskoj-Munze ima M3 sa imbus glavom crnih, evo ovakvi. Nisu jeftini (mislim ~10 din kom.) ali sve za lepotu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A gde ima M3 crni-brunirani sa upustenom glavom???

Ovakvih niklovanih ima i kod nas, bruniranih nema, ali ima crni, brunirani M4 (to je najmanja veličina) sa upuštenom glavom, za inbus ključ.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E to! Pravo pitanje, jerbo bi mi lepo legli, ne računam čerupanje PC napajanja... :Viannen_loungelizard:U Šrafku u Prvomajskoj-Munze ima M3 sa imbus glavom crnih, evo ovakvi. Nisu jeftini (mislim ~10 din kom.) ali sve za lepotu...

Ja sam baš juče nakupovao. Takav inbus M3 na 20mm dužine, 8.5 RSD/kom, ali sam kupio i dužine 10, 12 i 16mm i sijaset koječega.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko je iz NS-a a isto mu to treba, ima u radnji "Vijak". Ugao Suboticke i Futoskog puta, preko puta Jugoalata. Ne samo takvih, imaju bas ogroman izbor....

Taj "Vijak" je ista firma (Grba KD) sa sedištem u Subotici, ja se tamo redovito snabdevam šrafovskom robom za lične potrebe. :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti crni, kao na slici, M3 sa glavom za imbus, imaju u Vijku.

A upravo sam hteo da pitam gde ima imbusa :robots000_2:Moram otici do te radnje da vidim sta nude
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto izmisljas reci - kaze se srafovi i amin ! Te uvrtnjove i zavijke mozes eventualno da ugradis u krugovalnu postaju... :buehehe:

Srpski:http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D1%98%D0%B0%D0%BANe baš srpski:http://bs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0araf :tongue10:kukala mi majka kad ja madžaron-švabo moram Srbina da učim srpski...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

М3, М4 Имбуси са цилиндричном и упуштеном главом, и наравно продавачица :Viannen_loungelizard:

Evo ga izvestaj:

prvo i osnovno, pretpostavljam da si/ste stariji covek, sto znaci mali postotak privrzenosti evropskim vrednostima, jer prodavacica je prodavac :connie_nutzo:

Koliko sam primetio ne radi se o hirurskim potezima :angry27::character13:

Dalje, srafova ima ihahaj, davno nisam video tako lep izbor.

Od konkretnih m3/m4 imbusa ima u duzinama 1, 1.5, 2, 4... cm

Cene smesne, najskuplji je 3-4 din,(ups, sad videh 8 din :blackeye:) a ja iste placao 16din/kom (potrebe za moped)

Ima i vecih. Ima i onih za auto tockove :crazyrocker:

Imaju i one tzv samorezujuce matice, jako povoljno.

U principu, prodavac musko, ali nije neki nasvirani lenjivac, vec korektan, normalan covek, ja zadovoljan prodavnicom :give_ros:

Cek slike da ubacim, ako se vidi ishta :lol:

Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za zavrtnje i matice nije frka, ima toga k'o šodera.Jedan jedini put sam u prodavnici video M3 i M4 raskivne matice. Tada mi nisu trebale a kasnije kada sam imao ideju kako da ih upotrebim, prodavnica nije postojala, prestala sa radom .Naravno uvek može da se okrene inozemstvu i naručivanju, ali ako ima ovde negde, javite.:hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...