Jump to content

Tinol žica Elsold Sn96.5/Ag3/Cu0.5, 0.5mm 500g


Dzile

Preporučeni Komentari

Ako ima nekoga zaintresovanog za ovu tinol zicu http://www.mikroprinc.com/proizvodi.aspx?sub=pp&pg=B501010&pid=12120da kupimo i podelimo na pola izade dosta jeftinije nego kada se uzima 250 grama.Ogovara mi i neki drugi tinol (proveren dobar sa procentom srebra),posto ja ovaj nisam koristio i neznam kakav je a deluje mi ok a i cena mu nije prevelika.Meni konkretno treba 250 grama.Mogli bi uzeti i vecu kolicinu ako bude zaintresovanih.Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

ako hocete drugarski savet u elementi ima fluitin kalaj koji ja koristim,1000gr. je 4899 din. malo povoljnije. a ima tamo bas raznog kalaja.mikro princ je malo skup za to.http://www.elementa.rs/katalog/Alati%20i%20instrumenti/Lemna%20tehnika/Tinol%20za%20lemljenje/1,0%20mm :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala vam na savetu uvezi elemente ali koliko ja vidim oni imaju samo Somogyi tinol koji je navodno obogacen srebrom ali nigde nepishe u kom procentu ga ustvari ima.Nekako mi je to neozbiljno i od prodavca i od proizvodaca da tek tako napishu na proizvod.Fluitin koristim i odlican je tinol bash sam ga kupovao u elementi ,ali mi sada treba tinol sa srebrom.Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala vam na savetu uvezi elemente ali koliko ja vidim oni imaju samo Somogyi tinol koji je navodno obogacen srebrom ali nigde nepishe u kom procentu ga ustvari ima.Nekako mi je to neozbiljno i od prodavca i od proizvodaca da tek tako napishu na proizvod.Fluitin koristim i odlican je tinol bash sam ga kupovao u elementi ,ali mi sada treba tinol sa srebrom.Pozdrav

Ako ti treba ono za 5 konektora i par lemova može u Kanibalu da se kupi tinol sa srebrom na metar, onako secnu sa kotura...Ja kupio metar (oko 100 din.), napravio pun kufer interkonekata i ostalo još pola. Razliku između tinola inače ne čujem...  :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ti treba ono za 5 konektora i par lemova može u Kanibalu da se kupi tinol sa srebrom na metar, onako secnu sa kotura...Ja kupio metar (oko 100 din.), napravio pun kufer interkonekata i ostalo još pola. Razliku između tinola inače ne čujem...  :sarcastic_hand:

Mislio sam da lemim u pojacalu delove tim tinolom poshto stavljam i ozicanje posrebreno pa reko da se sve malo zasija :dirol: .Mada mi dobro dode i da ga imam pri ruci kada zatreba :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 6 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...