Jump to content

Beyond Frontiers Audio


stein

Preporučeni Komentari

Moram sve zasluge za ovu temu da dam Viktoru koji je prvi postavio link ;)Elem, pošto su skockali svega 20 komada, a znajući kako stvari idu, šansa da vidimo šemu je nikakva... Pokazalo se i u ovom slučaju, da što se tiče ideje da je hibrid koncept vredan pažnje, ideja nije glupa, niti za odbacivanje... To se pokazalo i u mom sistemu, a sada me zasvrbelo da čujem (konačno) i Bastarda :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 72
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Uostalom, iz priloženog se vidi da nisu štedeli ni po jednom aspektu. Mislim da bi se većina samograditelje upucala u nogu pre nego bi bili spremni da se toliko žrtvuju koliko je potrebno da sagrade sve po specifikaciji. Zato je valjda i high end, lično, mene više privlače koncepti kao što je F5. Jednostavno i... jednostavno dobro, što bi rekao Pass, "Good enough" :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre neki dan citam na 6moon test kutije sa Raal ribonom i Revelator basicem od 18cm. Rumun ih napravio i prodaje u USA za 22k Eura.Siguran sam da u najmanju ruku isto tako kvalitetan zvuk moze da napravi i Boki. Takodje sam siguran da State Of The Art pojacala sa ovog foruma mogu da naprave bar nekolicina drugara i jedan ne-drugar.Ono sto fali za neki ozbiljan nastup (mislim sta znaci ozbiljan? Komercijalizacija sa sve firmom) je naravno 20ak uredjaja kao sto su oni napravili i slanje na sve 'relevantne' adrese. Besprekoran dizajn je neophodan. I to je ono sto niko nema. Taj zadnji korak. Mada, i tu sam siguran, da neko od drugara ima ozbiljne planove da zivi od High Enda i to bi se sredilo...Imamo Lea hvala Bogu a ni Italija vise nije daleko...BFA: IMHO onaj drugi lik nema pojma o cemu prica, pozlacene stampe i najskuplji delovi... Na RTSu zvuci super, u to sam siguran. A citao sam da ce im preamp kostati oko 200.000 dolaresa a mono blokovi oko pola miliona????????????? Ako se setim gde sam procitao saljem link. Posle toga me uopste ne interesuju :connie_nutzo: Just my 2 cents...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ono sto fali za neki ozbiljan nastup (mislim sta znaci ozbiljan? Komercijalizacija sa sve firmom) je naravno 20ak uredjaja kao sto su oni napravili i slanje na sve 'relevantne' adrese. Besprekoran dizajn je neophodan. I to je ono sto niko nema. Taj zadnji korak. Mada, i tu sam siguran, da neko od drugara ima ozbiljne planove da zivi od High Enda i to bi se sredilo...Imamo Lea hvala Bogu a ni Italija vise nije daleko...

Verujem da je osim mene i za nekolicinu ovde to posao snova, medjutim osim dosta novca i znanja treba imati i srece....U svakom slucaju BRAVO za naše! :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Verujem da je osim mene i za nekolicinu ovde to posao snova, medjutim osim dosta novca i znanja treba imati i srece....U svakom slucaju BRAVO za naše! :)

Sreća je tek usputna olakšavajuća okolnost. Tog trenutka kada se formuliše i definiše neki pažnje vredan proizvod, treba ga promovisati. Sreća je ako se ne mora dugo čekati i tražiti prilika da se proizvod prezentuje pravim osobama. Nesreća je ako se do takve osobe/ekipe ne može doći. Poučen ličnim iskustvom, ništa nije nemoguće. Bitno je ne biti izolovan od ostatka sveta i gluv za tuđe mišljenje i dobronamerne pokušaje da se pomogne.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Појачало изгледа сјајно - али дај ме потсетите - нису то исти они људи који су оптужили Dan D'Agostino-а за "industrial abuse and copy of our proprietary hybrid stereo integrated amplifier design"?

Можда су цене тако велике зато што морају трошити пуно на судске трошкове - мислим, сада морају тужити и Франка Ченга и Милана Карана, ако се не варам:

ASI Electronics by Tchang & Karan

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

svaka cast za finish ...... al' onaj ram za sliku je dostojan pijacnog goblena , sa likovima Tita i Jovanke ........ ili istog kvaliteta Willerove kopije Konja na pojilu ( sa 30% boda u odnosu na original)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

svaka cast za finish ...... al' onaj ram za sliku je dostojan pijacnog goblena , sa likovima Tita i Jovanke ........ ili istog kvaliteta Willerove kopije Konja na pojilu ( sa 30% boda u odnosu na original)

Мени је прилично интересантан факт што је господин Чанг утврдио да некоме треба, цитирам "a crushing 2.400 watts into 8 ohms (3.600 into 4 ohms, 4.500 into 2 ohms) and peak current and voltage swing figures of 240A and 140V."

А ја сирома уживам са неколико вати у А класи. :uglavu:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bas mi te zao , siromaha , sto se sa tim patis ......... :sarcastic_hand:jos kad napravis prave zvucnjake ........ :Viannen_loungelizard:

Аха, па да ми људи не долазе у госте - мислим да бих морао онда купити бар једног Крел(ц)а. :serbvidkakisicl0:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne cini Vam se da su im stampane plocice malo poodebele ? :scratch_head:

So what?...Mogu i ja da napravim pojačalo u kutiji od 25mm debelog lima... Čeličnog. Pa ko oće da ga diže, vala, neka mu bruha... Samo, ne vidim svrhu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

M Cap, so what? Lepo je čovek rekao da su koristili najskuplje dobavljive komponente... Moš' mislit... Ono što mi je Zen načrčko odlično svira i bez jedne jedine najskuplje komponente... Pa čak i opljuvani Behringer bolje svira od gomile krša upakovane i prodavane kao high end...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...