Jump to content

Kupujem 2sj108 a prodajem...


brankko

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Bilo bi poželjno staviti orijentacione cene i eventualno navesti u kom domenu se kreću potencijalno zanimljive stvari za zamenu. Čisto da ako neko baš to ima (slama, ovce, kasetdek, moped tomos...) zna da li da nudi ili ne. Takođe je zgodno u sam profil naznačiti lokaciju, možda baš neko iz komšiluka može da reši problem... Ja nemam osciloskop i to mi stalno trljaju na nos, pa...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2sj108 je samo downsized verzija 2sj74 - 2sj108 ima manju Pd (200mW max) a sve ostale karakteristike su iste.Mislim da ces 2sj74 lakse pronaci nego 2sj108 - nemoj da se prevaris da kupis Vishay J108 koji imaju domaci distributeri, to je potpuno drugaciji JFET.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koliko komada Siemensa i Sprague ima na prodaju i pošto su?

Sprague imam desetak (20E) a Siemens 5-6 (10E).Sprague su radili vrlo malo (oko 2-3 godine) i iako su bili u iskljucenom uredjaju vise od 6 meseci jos su pomalo varnicili kad sam ih praznio, a za Siemens ne znam ali na unimeru pokazuju dobar kapacitet.Malo opsirno ali da se zna sta je na prodaju.Pozdrav.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2sj108 je samo downsized verzija 2sj74 - 2sj108 ima manju Pd (200mW max) a sve ostale karakteristike su iste.Mislim da ces 2sj74 lakse pronaci nego 2sj108 - nemoj da se prevaris da kupis Vishay J108 koji imaju domaci distributeri, to je potpuno drugaciji JFET.

Znam za 2sk170 i 2sj74 ali ja sam vec nabavio 2sk370 Tosh.Hvala.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...