Jump to content
revox

Fotografija, foto aparati i dodatna oprema

Recommended Posts

Odlicna fotka moze da se napravi kada se krene od Petrovca prema podgorici preko planine na silasku prema Skadarskom jezeru.. PLanine u Albaniji strasno izgledaju.

Rewoxe veličanstveni ( al' sam dao po uvodu :clapping:)Da nisi slučajno uslikao onaj svetionik sa početka teme, ali sa uključenim farom, ako uopšte ima far.Mnogo ti je lepa ta fotka, a ova sa drumom naprosto "uvlači" u prostranstvo. Bravo

Strasno je u smislu da se odusevis. Gomila planinskih vrhova sa snegom na sebi koji strce jedan pored drugog. A sve naguzvano od vrhova. Nateracemo Revox-a da ode jedno popodne da fotografise. Ujutro ne moze jer mu sunce ide direktno u objektiv u popodne je sunce slabije i nebo plavlje. Tonovi dobijaju topliju notu.

Da nisi slučajno uslikao onaj svetionik sa početka teme,ali sa uključenim farom,

Ima far. To je glavni ulazni svetionik na ulasku u luku Bar.Biće fotka kad odem dolje.

Nateracemo Revox-a da ode jedno popodne da fotografise.

To teško.Durmitor je ludilo od planine. U sred ljeta se spušte ovakvi oblaci i sastave gromovi da te frka ufati e se nemaš đe sakrit.Mada idem put sjevera sredinom oktobra pa ću vam dočarat kao izgleda Durmitor u to doba.Samo me strah da ne zatrpamo forum pa da me banuju. :clapping:

...Samo me strah da ne zatrpamo forum pa da me banuju. :clapping:

i ovako i onako cemo naci neki razlog ..... :dubbio: