Jump to content

RC CORE TRAFOI


svr

Preporučeni Komentari

Pronadjoh 2 RC CORE trafoa jedan oko 150W oko 30-tak volti , i drugi 33W -ima vise namotaja pa nemam pojima sta je sta.Jel oni mogu da se premotavaju , da im se skine koji namotaj radi smanjenja napona na sekundaru?Sledece treba mi ko to moze da mi uradi u Beogradu i da li se isplati sobzirom da bi prepravio na 12V za neku halogenu lampu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Toroidni Vs R core - u cemu je stvar? Za preamp?Ustvari imam 3 R core trafoa, bice dva visak - proizvodnja je pre PRC-a. Ovaj manji je Kitamura Kiden, treba da vidim kakav mi je trafo u preampu pa mozda iskoristim Kitamuru za preamp.Mislim da ovaj koji je trenutno u preampu ima bruma jer ga je 'majstor' sanirao drvenom kajlom - pretpostavljam da ne bi zujao !!???Nesto od toga bice visak , a treba mi za halogenu lampu od 25W.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 years later...

ju kako te nije mrzelo da se prisećaš teme "od onda"..

šta ima da prodavaš, imaš 2 iste sekcije pa možeš da iskoristiš ili prepraviš po volji.

naravno ako nema plekani šild oko sebe pa možeš da pristupiš namotajima tj kalemčićima.

jel mali kitamura ili veliki?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

što bi Čola reko "Ne bi ja tu ništa diro".

plava i braon su najverovatnije primar, da se omski izmeriti a i nalaze se solo sa jedne strane,

a po 2 oranž, žute, plave i ljubičaste su sekundari, valja izmeriti.

može se iskombinuje svašta od tih sekundara a i ako valjaš na KP ti podaci puno znače

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...