Jump to content

Loewe Invisio, transparent flat screen TV


scope

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 44
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Mene napravviste na lazova da je to salonski bajagi TV napravljen uz pomoc photoshopa.

Neee, sačuvaj bože! Moja pretpostavka je bila da se radi o - bajagi TV - Moram priznati da je dizajn OK, mada mi se ne sviđa ideja da mogu da gledam tapete kroz TV gledajući neku TV emisiju.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad radi ne vide se tapete.A mozes i da okrecis klot da te ne zamara dezen.:Viannen_loungelizard:Zamislite sledecu primenu, prozor ( u drugu sobu ili napolje). Ili sofersajbna.Mislim da je ideja ekstra. Pre nekoliko godina sam video u nekoj emisiji o futurizmu da ce TV buducnosti da bude kao folija (celofan). Razmotas i gledas.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mene napravviste na lazova ...

Ne, Branko. Translucent ekrani su old news - bilo je prototipova na bazi polimera jos sredinom devedesetih. Pride, ovaj TV ima bazu u kojoj je elektronika.Cudni su oni mobilni telefoni koje si postavio u istoj temi - gde njima stoji elektronika? ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne, Branko. Translucent ekrani su old news - bilo je prototipova na bazi polimera jos sredinom devedesetih.

Pride, ovaj TV ima bazu u kojoj je elektronika.

Cudni su oni mobilni telefoni koje si postavio u istoj temi - gde njima stoji elektronika? ;)

Elektronika u dnu providne jabuke. Ima nesto malo i na vrhu.

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mozda je custom design sve u jednom chipu negde uz ivicu. Pcb napravljen direktnim naparavaljem na staklu (plexiju)...Sta znam. Izgleda super . Ne verujem da bi se velika imena zezala sa photoshopom. Mozda malo ako kasne ali verovatno ovakvo nestro postoji (ili vrlo slicno)Meni cudno gde je baterija a ne elektronika. Elektronika moze da bude minijaturna i sakrivena u nekom dizajnerskom kerefetluku ali baterija :scratch_head:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

amazing waste of money and resources...:buehehe:Nema daljinski, moraš stajati i pipati... Lepo, ali kod mene ništa bodova za praktičnost... Pretpostavljam da je i cena takva, nepraktična...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...