Jump to content

Loewe Invisio, transparent flat screen TV


scope

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 44
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...

 

Novi Galaxy Round. Zguzvas i stavis u dzep

 

Mhm, i posle izgubiš kad izvlačiš maramicu da obrišeš nos... ili baciš sa gomilom starih fiskalnih koje okolo vučeš po džepovima ni sam ne znajući zašto... Ja kakav sam, ja bi ga izgubio i na glavu da mi ga natetoviraju... dok me neko ne nazove pa ga opet nađem.... :rofl:

 

Postavljena slika

 

http://wakeupcallnews.blogspot.com/2013/09/whats-inside-motorolas-digital-tattoo.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma svi ce mo uskoro da imamo te chipove pod kozom.

 

Nego dal se neko seca onih roto romana LUN, Kralj ponoci, Frederika Eshtona ( Mitar Milosevic). Kao klinci smo ih citali ko nezdravi. E pa tamo su vec bili mobilni u plombi od zuba, i razno razne kerefeke koje su samo 10-o godisnjaci mogli da progutaju, kad ono ispade da to nije ni daleko od istine

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Frederik Ešton - vizionar... :)

 

OT: Kažu da je razlika između ludaka i genija u tome što ludaku niko ne priznaje da je genije... Ne jedan roman je napisan na temu, ne jedan film snimljen... Shutter Island na primer... Mnogo dobar - potpuno pogubljena linija između ludila i stvarnosti... http://www.imdb.com/title/tt1130884/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...
  • 1 month later...

U subotičkom Roda marketu opako sniženje na odeljenju za tehniku, Samsung LCD TV 37" sa cca 76k, snižen na ispod 40k... Pitam šta mu fali, kažu ništa, snižene cene za svu tehniku koja je bila izložena... Laptopovi uglavnom već razgrabljeni, ostalo nekoliko TV-a i skupljih fotoaparata.. jbte, k'o pred zatvaranje dućana...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam gled'o model koji je... iš'o samo po kiselu i malo za dopunu frižidera posle letovanja...

Jedino što sam zapamtio pa preračunao je Canon 1100D koji sad košta cca 320€ u radnji. Po toliko uglavnom idu polovnjaci na KP... (bez obzira što je to sada već stari fotoaparat)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 4 nedelje kasnije...
  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...