Jump to content
Mikorist

Get everything down on pen and paper

Recommended Posts

Uh jbt... kombinacija odličnih refleksa vozača, odličnih guma, praznog (verovatno) kamiona, i prilagođene brzine ...

30 minutes ago, Alex said:

Uh jbt... kombinacija odličnih refleksa vozača, odličnih guma, praznog (verovatno) kamiona, i prilagođene brzine ...

I jos Volvo  :) 

To je vozac autobusa promasio da stane na stanici koja je bila par stotina metara pre i onda je ispustio djecu na najgorem dijelu. Dijete htjelo da predje posto je pjesacka/biciklisticka staza preko ceste .... hebiga, sreca u nesreci.

A pomaze i to sto su rigorozne kazne u Norveskoj i kamere znaju da mjere prosjecnu brzinu izmedju tako da se vecina pridrzava ogranicenja.

17 hours ago, Alex said:

Bio sam u sličnoj sitaciji i sam me Božja providnost i 6 to čulo kad sam vidio školski bus i da klinci izlaze . pa sam abgasao i stavio nogu na kočnicu . Kad iza busa 2 klinca izlaze i "ćakulaju" . Kad sam zakočio mislim da mi je "štosdemfer" dodirnuo asvalt . Čak mi se i jedan naslonio na haubu . Oni su se nasmijali i pobjegli , a ja se nastavio voziti još pola kilometra i parkirao se i prodrhtao . 10 min. nisam došel "k sebi" . Ne ponovilo se . :(

Meni se desilo isto, mali je istrčao iza autobusa koji je kretao, kad najmanje očekuješ. Ne znam ni sam kako sam uspeo da se zaustavim, sav sam se stresao, a da sam ga uvatio iščupao bi mu bar uši da zapamti.

http://www.blic.rs/vesti/svet/1200-dinara-za-dva-ljudska-bica-novinari-cnn-snimili-aukciju-u-libiji-na-kojoj-se/38xqxvg

Od kad im Merikanci uveli demokratiju. Kod Gadafija ne beše tako?

Kako su srećni ovi Amerikanci, gde god uvedu demokratiju oni nadju i naftu.