Welcome to diyAudio.rs

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Mikorist

Get everything down on pen and paper

2280 posts in this topic
On 6/16/2017 at 1:51 PM, black coffe said:

... Industrijska elektronika i HI FI  nemaju puno dodirnih točkih ? :)

Probaj ti njima da uvalis audiofilske osigurace i kablove, verovatno bi te pitali gde ti je otpusna lista i kako si uspeo da skines kosulju koja se kopca na ledjima :D

vladd, Beli and Alex like this

A i tu ima istine. Sve ide u krug ali malo komplikovano :D:D:D

Malo vise istine, kafo bravo.

Da citiram Scott-a Wurcer-a sa big DIY-a:

...The nonsense level in the non-audio world is very low...

Ne odnosi se na komplet outer space, vec samo za elektricare..

:icon_mrgreen:

3 hours ago, skrstic said:

http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=271&yyyy=2017&mm=06&dd=25&nav_id=1275943

a nigde prenosa. Da ne komentarišem šta se sve prenosi. Baš mi je žao što nisam mogao da odem.

nisam bio, repertoar mi nije bio interesantan, a i ne idem na besplatne manifestacije.. tamo tada budu Kurta i Murta, koji mi projektuju motku (zna se kakvu) u svest.. jbg, zašlo se u godine, pa ako i zbrišem od Kurte, Murta će me sustigne, pa je bolje za moje psihofizičko zdravlje da izostanem :)

čitao sam komentare, na tu vest - ubrate - Beograd je svet, te je bilo preljepo, nako baš svecki, te bilo bi publike povazdan da su karte jeftinije (kud ćeš jeftinije brate), ali i kažu da je ozvučenje bilo shit (valjda se nije čulo od graje i nasumičnog tapšanja - i to kažu).. ajd dobro, za prvi put.. narednog puta bi to moglo negde na Avali (Šenbrun jbg nemamo :) ), malo zemljanih radova, iskoristiti nekakvu livadu sa padom prema pozornici, kultivisati malo prostor, za štošta se bacaju pare, ne bi koštalo ni četvrtinu Inauguracije..

pa polako, možda jednog dana.. a možda i ne :)

ono što jesam video je direktno uključenje B92 u koncert - reporterka priča dok koncert traje (Ceca se ne bi bunila, njoj je do publiciteta), pa se izmakne, sa samozadovoljnim osmehom tipa niko nema šta Srbin imade, da se vidi malo bina, objasni ukratko dešavanja i ode.. jbg, na koncertima klasične muzike se ne priča, reporteri se možda i jave u pauzi ili na početku.. nekako bi bilo normalno da urednik televizije sa nacionalnom frekvencijom to zna.. ali.. publicitet, facebook i instagram kultura.. doduše i ražalovani i razbarušeni Ministar je sve ovo i organizovao zbogradi publiciteta, da još jednom zloupotrebi Mehtu i privede ga kod Velikog Manipulatora, u sklopu dana opštenarodnog veselja povodom krunisanja Cara (pa šta ako je go!) vaskolikog Srpstva.. ne bi ja to Mehti učinio, greota je..

Beli likes this

Dobar je bio koncert u seljaciji Srbiji, nije se moglo vise ocekivati. Bio je na otvorenom, bio je i Mehta...pamtice se..

Naravno da su novinari i voditelji perjanice seljacije, uz razne druge kreature, i utoliko je teza borba za kulturu i prihvatanje kompromisa, recimo da se takvi izblebecu na svakom mestu i gde im nije mesto... 

Leskovčanka tera momka da idu na koncert:

-Će idemo da gledamo Zubina Mehtu?

- Na koga zubi da gledamo?