Jump to content
Mikorist

Get everything down on pen and paper

Recommended Posts

Dobar ton ide kada ubere ruzu :)

Legende.

..Ona smatra da Vučić ne treba da se povuče sa mesta predsednika SNS, budući da je izabran za predsednika Srbije. “SNS jeste Aleksandar Vučić i od toga ne mogu da pobegnu ni SNS, ni Vučić”

eine reich, ein volk, ein fuhrer

1 hour ago, Woland said:

..Ona smatra da Vučić ne treba da se povuče sa mesta predsednika SNS, budući da je izabran za predsednika Srbije.

Eh, za'ebala se:hipi:, mlogo bre kasni Nikad ona neće biti premijer ...  ovaj PDP(prva do Precednika :character13:)  ... Ovaj je bio brži :Viannen_loungelizard:.

1 hour ago, Woland said:

..Ona smatra da Vučić ne treba da se povuče sa mesta predsednika SNS, budući da je izabran za predsednika Srbije. “SNS jeste Aleksandar Vučić i od toga ne mogu da pobegnu ni SNS, ni Vučić”

eine reich, ein volk, ein fuhrer

Ovo ti je vec drugi post koji mi pomera dzigericu, pretpostavljam nisam jedini...

O'ladi malo...

20 minutes ago, Zverogušter said:

Ovo ti je vec drugi post koji mi pomera dzigericu, pretpostavljam nisam jedini...

Pa i nisi ... bilo je takvih 55%(od izašlih) na izborima ... nažalost.

Zato ova deca sada šetaju.

Zveroguster, nadam se potajno u sebi da nisi dobro shvatio post ( iz ko zna kojih razloga, virus na pr il tesko vece pre). A sta smeta u postu. To je rekla ona plava ministarka, bivsa Veljina a sad samo taka AV njegova.  Pa vidis li gde vode takve izjave. Wolandov komentar je na tu izjavu. I U PRAVU JE. Ako si nepametan da shvatis ironiju, ni tebi pomoci nema ( ponovo kazem, mozda je virus il tako sto). Deo sa oladi malo se u kafani malo drugacije razresava.  To nikako nije trebalo. Vise govori o onom ko pise, nego o spocitavanom.

Tacno sam znao da cete sve ali sve pogresno da protumačite (i plus malko da popljujete, pripretite al boze moj taki smo)

Pa zar vam gospodo ni link nije dovoljan da ukapirate sta je poenta mog posta?

Zanemarite komplet pricu o AV i plavoj ministrici, jer to nema blage veze sa mojom poentom.

Sere mi se od pominjanja bilo kakvog Naci sranja u dnevno politickom prepucavanju, bez obzira koja strana je u pitanju, jer takodje, sere mi se i od ovih i od onih, a bogami i od ovih sto setaju.

Kad smo se vec njih dotakli...

Malo kise, malo praznika i spala knjiga na tri slova.

Kao sto rekoh sranje.