Jump to content

RAT kablovskih!


 krvimozak

Preporučeni Komentari

Elem, placam kablovsku 650 dindzi, nekih 70 kanala za koje me bas zabole, ionako se po ceo dan u kuci gledaju 2 decja kanala i kablovski internet 1090din, nisam ni gledao koliki je protok, zavrsava mi posao u 99% slucajeva, cak i vecinu HD materijala prevuce u realnom vremenu. Operator - nebitan.Stigla ponuda od drugog operatera, (opet nebitno kojeg)- besplatan KDS prikljucak- Oslobadjanje od KDS pretplate za celu 2011.- besplatan internet prikljucak i prva tri meseca gratisTaj drugi operater na teritoriji Nisa kablovsku naplacuje 300, u Vranju 400, ali u svim gradovima od Pojata do severnog pola je pretplata 900dindzi.Pitanje je - ko je ovde lud a kome smrde noge? U zgradi se vise od polovine napalilo na ponude koje ni Deda Mraz nema u svom dzaku.Pokusavao sam da objasnim komsijama da nista nije DZABE ali Srbi su to :frusty: Ako nesto zna sta se tacno valja iza ovakvih ponuda (narocito me zanima iskustvo onih koji su eventualno imali cast da nasednu na ovakva obecanja), zamolio bih da prosvetli situaciju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 1
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...