Jump to content

OPA2111 ima neko? pozz


SHAVIJA

Preporučeni Komentari

Pozz drugari da ste zivi i zdravi :) ( za pravi je kasno jbg ;) )

Treba mi OPA2111 da ga turim u onaj nas stari SSDAC... kolko se secam treba neki adapter da se lemi.... na DACu je standardno podnozje za OPA 2x4...

Dosadno mi ponovo a nemam vremena da se igram sa ovim jerbo nikad nisam kuci al eto... prvih 5 minuta slobodnog vremena...aj da zamenim OPA ...umesto da hebem nesto...audiofilija cudna boles' :)

Pozz

e da, ako neko ima gotovu skalameriju ja bi je pazario ovih dana... moze PM a moze i bolje neki sms-ic 064/4040-752

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ne znam kako se radi "insert image" pa ti dajem sliku ovako. Mislim da je to ono sto trazis u DIP8, bez adaptera. Cena je $0.0001/komadu. Ove nedelje saljem stefaci neke tranzistore pa cu da ubacim dva OPA2111 za tebe. Mozda platis stefaci postarinu od njega do tebe, ali to vidi sa njim. Javljam kad predam na postu, a to moze biti sutra. Naravno ako uspem jer sam zavejan u snegu.

post-70-0-74113700-1296757137_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 3 years later...

Ne znam kako se radi "insert image" pa ti dajem sliku ovako. Mislim da je to ono sto trazis u DIP8, bez adaptera. Cena je $0.0001/komadu. Ove nedelje saljem stefaci neke tranzistore pa cu da ubacim dva OPA2111 za tebe. Mozda platis stefaci postarinu od njega do tebe, ali to vidi sa njim. Javljam kad predam na postu, a to moze biti sutra. Naravno ako uspem jer sam zavejan u snegu.

Tema je stara ali mislim da interesuje i ostale .Gde mogu da nabavim OPA2111,hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...