Jump to content

Daljinac (Toshiba LSD televizor)


 krvimozak

Preporučeni Komentari

Daljinac od Toshiba LSD televizora se cudno ponasa. Po ukljucenju televizora, nekih desetak minuta zeza i cas radi cas ne radi, tj. radi kada se priblizim na pola metra od tv-a. Nakon desetak minuta sam od sebe radi sasvim ok bez obzira na udaljenost. Baterije su menjane, nista se nije popravila situacija.Jeste beznacajan kvar, ali nervira do OO. Kolko se ja secam, takav je oduvek. Koje mere da preduzimam?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

  • 2 nedelje kasnije...

Ikaro te dobro navodi, daj model LSD-a :)Mozda nadjem sta konkretno (najverovatnije neki elko) trebas da zamenis.

Hvala na dobroj volji, ali otvaranje tv-a od 42" nije preporucljivo za moj uzrast.Da je daljinac u pitanju, imao bih volje da ga turim na kanal, a da ceprkam po televizoru, iskreno, mrzi me.A i odavno sam dosao u zivotnu fazu kada par minuta cekanja da nesto proradi kako treba, nista ne znace. Zamislim da je lampas, cekam da se zagreju cevke, za to vreme pipkam dugmice direktli na tv-u i tako...Doduse, zenetina se itekako nervira, al tada meni nekako dodje milo. Ah meraka! :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

JSMK! Opravi' ga. :) Ipak je bilo do daljinara. Doticno pis of sit ima preklopnik sa tri pozicije1. tv2. regza link3. dvdKada stoji malo duze (tj. preko noci), kontaktus verovatno oslabi pa zeza. Kada se preklopnik mrdne 2-3 puta gore dole, radi iz mesta ko veliki. 'Fala svima na interesovanju i ponudjenoj pomoci :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...