Jump to content

Soltanus elektrostatici


Sipi

Preporučeni Komentari

Iz ličnog iskustva, znam da za svaki dobar ciklus "tržišnog privređivanja" moraju da postoje osim samih uslova (ekonomija, privreda, dobro uređeni zakoni i adekvatna primena i sprovođenje istih) i tri najvažnije karike u ciklusu, da ne kažem, lancu: Osobe A,B i C. A je onaj sa idejom, veštinom, znanjem i rukama (alatkama, sredstvima) odnosno kreator proizvoda. Na drugom kraju je osoba C koja je konzument (koja može u isto vreme da bude i osoba A ili B u nekoj drugoj branši) i jel' osoba B koja se brine da proizvod osobe A dođe na pravi način do osobe C. Posrednjik, distributer, prodavac, kako god da se zove, osoba B je ta koja za svoju zaradu treba da promoviše proizvod osobe A i plasira ga osobama C. Ja sebe vidim u sve tri pozicije, ali ne za istu stvar... Ako su tricikli u pitanju, onda sam na poziciji A, ako je audio oprema, onda recimo C, a samogradnja mu dođe negde na B....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 158
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 2 nedelje kasnije...

i moj burazer sad prodaje fenomenalnog reno klia, svi se cude, ali nema tu mesta cudjenjuhoce nesto drugacije, novije i to je to

Jel tvoj burazer drugar sa proizvodjacem Klia? Rekao bih da nije. Dakle, cudjenju ima mesta.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ne mogu a da ne izdam Zena...Danas sam bio kod njega i ako niste znali, on i Stein su nesto istrgovali i uglavnom...Ja sam doneo nove Steinove zvucnike iz Bacha u Su :clapping: Cestitam na prinovi Stein i ako sad ne stanes da trazis nikad to neces ni naci :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ne mogu a da ne izdam Zena...Danas sam bio kod njega i ako niste znali, on i Stein su nesto istrgovali i uglavnom...Ja sam doneo nove Steinove zvucnike iz Bacha u Su :clapping: Cestitam na prinovi Stein i ako sad ne stanes da trazis nikad to neces ni naci :buehehe:

:serbvidkakisicl0:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne razumem zasto ih prodajes.Razumeo sam da ste ti i Zolika drugari i da je to specijalan par za tebe?Ja ih ne bih prodavao na tvom mestu.Zasto to radis, iskreno, o zasto? :(

Svi su Zolikini zvučnici specijalni dok ih radi sam. Sada i neko drugi ima priliku da postane najbolji drug ovim mojima :)Nije bitno da drugi razumeju moje postupke. Zolika i ja jesmo drugari. Prodajom ovih, pomažem mu tako što ću da mu dam pare koje dobijem i dodati još para za par drugih. Kao što možeš da vidiš, u postu #68 je bio link ka kupujemprodajem sajtu gde su bili na prodaju novi ex-demo ESL-i, kojih više u oglasima nema...Ajd onda, dedukcijom... http://www.diyaudio.rs/topic/3509-p-soltanus-elektrostatici/page__view__findpost__p__73122
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ne mogu a da ne izdam Zena...Danas sam bio kod njega i ako niste znali, on i Stein su nesto istrgovali i uglavnom...Ja sam doneo nove Steinove zvucnike iz Bacha u Su :clapping: Cestitam na prinovi Stein i ako sad ne stanes da trazis nikad to neces ni naci :buehehe:

Hvala, ovo je bilo brzo!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Ne mogu da preskočim a da, jednostavno, ne preporučim, svakome, da proba ovakve ESL... Ja sam, dugo, za njima žudeo, i, sada, znam da sam, svakog časa, bio u pravu... Jeste, ovo što imam(o) je najnoviji krik Soltanus technology ali, radi, za sve pare i više...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne mogu da preskočim a da, jednostavno, ne preporučim, svakome, da proba ovakve ESL... Ja sam, dugo, za njima žudeo, i, sada, znam da sam, svakog časa, bio u pravu... Jeste, ovo što imam(o) je najnoviji krik Soltanus technology ali, radi, za sve pare i više...

Kako je, u stvari, za srecu malo potrebno ;) Bericetni bili, dugo vlasnika srecnim cinili :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako je, u stvari, za srecu malo potrebno ;) Bericetni bili, dugo vlasnika srecnim cinili :drinks:

Hvala! U sreći, odakle god stigla, valja uživati, čuvati je k'o malo vode na dlanu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto, taj poseban pair je u mojoj sobi nešto više od 24 časa. Sve što sam želeo time da dobijem je stiglo. Stiglo je i više, zaslugom Zolike... Poboljšanja koja su učinjena su meni, zaista, kao šlag na dobroj torti, dodala ono što je to učinilo tortu odličnom. Dve crne kutijice su učinile čuda. Detalji, prostor i utisak prisutnosti su tu i na, veoma, niskim nivoima slušanja. PRaT je prisutan sve vreme... Zolika je sasvim tačno predvideo sve nedostatke koje će F3 ispoljiti u ovoj postavci. Hiraga je to premostila. Stavljeni su buffer-i pre i posle TVC i pitkost, uživanje se teško mogu opisati. Za one kojima će to nedostajati iz mojih opisa, preporučujem da pročitaju Mikine opise Cabasse zvučnika i zamene pojmove na odgovarajućim mestima... Jedva čekam da pročitam Stein-ove utiske o novom pair-u koji bi trebalo da se pojavi kod njega... Ovako ujednačen, širokopojasni, čvrst ESL nisam čuo... A, opet, sve osobine ESL-a zbog kojih je voljen su tu... Eto, toliko, za sada, iz moje skromne pećinice...Hvala Zolika i Stein!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajd, oladi malo, još ćeš nekoga navesti da pod hitno ponudi dva para Cabasse na prodaju samo da bi došao do jednog para elektrostatika... :buehehe:Novopridošlice, još nisam stigao da uključim... Al evo, saću... :)post-13-0-74082300-1301936194_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajd, oladi malo, još ćeš nekoga navesti da pod hitno ponudi Cabasse na prodaju samo da bi došao do jednog para elektrostatika... :buehehe:Novopridošlice, još nisam stigao da uključim... Al evo, saću... :)post-13-0-74082300-1301936194_thumb.jpg

U tol'kom prostoru ti se šepuriš sa tako slim&slender zvučnicima. Trebalo je, jednostavno, da ja to uzmem dok su još bili u Bgd. Al', ne valja, ne bih Vas upozn'o Subotičani jedni...Uživaj!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ha ha ha... Rastavljen mi amp za subwoofer... Neću ni da palim dok ga ne sklopim... Znači, prvi utisci... biće, jednom... Znajući kako sam brz i ažuran, jedino je valjda Maguri trebalo više da sklopi pojačalo... (za one sa jeftinijim ulaznicama: osam godina od šeme do uključenog pojačala...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...