Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Onamo sam warningovan zbogJel moguće da postoji ovakva igračka

Рачунај да си и овде!Лепо пише "Халал", значи да је одобрено.Иначе "Халал", је сертификат о производима за муслиманско тршиште, тј. за Муслимане али у Европи!A можда је фото монтажа.кајзеР_Созе
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Unuk kandidata za patrijarha ima album, opsti hit na FB :buehehe:http://www.e-novine.com/srbija/srbija-licnosti/33219-avolji-vladika.htmlpost-39-126476063273_thumb.jpgpost-39-126476117815_thumb.jpgpost-39-126476119452_thumb.jpg

Tek sam sad pročitao članak! Moram istaknuti da je svaka sličnost slučajna! :buehehe::punk: P.S. Zen i ostali sa kojima sam kontaktirao na PP će razumijeti o ćemu pričam!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vise zanimljivo nego smesno a opet makar za osmeh :buehehe: Da li znate sta je ovo:post-9-126504072499_thumb.jpg(da ne upadam u 'puzzle' temu)

Dakle...Na slici je hard disk iz 1956 godine. Kapacitet je citavih 5 megabajta. Nema zabune: 5MBU Septembru 1956 god. 'IBM' je na trziste izbacio prvi kompjuter sa hard diskom, '305 RAMAC'. Hard disk je tezio preko jedne tone, velicinu vidite. A mi kukamo 'mali nam usb stik sa 16GB' heh.. :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tek sam sad pročitao članak! Moram istaknuti da je svaka sličnost slučajna! :buehehe: :buehehe:  P.S. Zen i ostali sa kojima sam kontaktirao na PP će razumijeti o ćemu pričam!

Ajd sad i za nas ostale da razumemo o cemu se radi i kakva slicnost.

Dakle...Na slici je hard disk iz 1956 godine. Kapacitet je citavih 5 megabajta. Nema zabune: 5MBU Septembru 1956 god. 'IBM' je na trziste izbacio prvi kompjuter sa hard diskom, '305 RAMAC'. Hard disk je tezio preko jedne tone, velicinu vidite. A mi kukamo 'mali nam usb stik sa 16GB' heh.. :punk:

Pioneer 10F je lansiran sa programom koji ga nadgleda velicine 320 Kb u modulu od 640 Kb ( dve kopije- jedna rezervna).Kad je osmisljen IBM PC niko nije zamislio da je potreban veci adresni prostor.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...

Kad je osmisljen IBM PC niko nije zamislio da je potreban veci adresni prostor.

Eh, niko... Moore-ov zakon je postavljen '65. Svi su znali osim Bill Gates-a, a on ni dan-danas ne zna kako je uspeo (uz totalni nedostatak vizije, talenta i sposobnosti) da napravi toliku imperiju i lovu. To moze da se objasni jedino karmickom preduslovljenoscu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...