Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

pre 11 minuta, Koja reče

Pa valjda je i cilj da se što pre odvoji i ispuca? Kako ćeš onda za par godina opet da obrneš pare preko svoje firme za asfaltiranje iste ulice? Treba misliti i na budućnost...

 

 

Tvoja primjedba ima smisla i mislim da znam na što ciljaš što vidiš i u mom prvom komentaru, ali mi, zapravo bar ja sam, ne znamo je li ovo negdje u nekoj od naših varoši ili možda stvarno negdje kod Ninje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 10 minuta, Aleks reče



Ma znao sam da je neka, da tako kazem, nasa varos. Samo nisam smio kasti kad me ninja popreko pogledao kroz prorez na kapi. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 16 časa, zerowaf reče



Kulike ti se ja f te razmem, to ne bu dobre!

........................
Navodno postoji naöin da se asfalt polaze i na smrznutu. mokru ili zasnjezenu podlogu i spominje se nekakav tekuci asfalt koji je toliko vruc da ispod njega odmah isparava sva voda i zagrijava se tlo, a kazu i da je enormno skup. 
Ne znam kako to treba izgledati, ali ako ovo nije tekuci asfalt, onda ce se lova trositi opet, a ovdje se radi ad hoc radi ostavljanja onakve impresije po kakvoj je i Potemkin postao slavan.

Za izbore bu prešle ;) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 hours ago, zerowaf said:



Ma znao sam da je neka, da tako kazem, nasa varos. Samo nisam smio kasti kad me ninja popreko pogledao kroz prorez na kapi. :D 

😂😂😂

.... to na slici nije ni hladno. 😛

A koliko ja vidim, svaki je tečan. Nisam nigdje vidio da razapinju asfalt u rolama 😛  🤣

Prave ovdje ceste, mostove, zgrade i ostalo tokom cijele godine a sto je zanimljivo, slabo čujem švedski sa gradilišta, više Hr/Pol/Ces//Slov i slično .... a u oktobru u Hr vidim samo "Pakistance" na gradilištu na moru

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šalu na stranu, pojma nemam kako i kada asfaltiraju ali stalno nešto grade po gradu zadnjih 3-4 godine i haos je svuda, a kažu još 5-10 godina ce da nas muče i koliko vidim ne stoje ni sad kad je i ispod -10 i ima snijega

Izmenjeno od ninja
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 10 minuta, ninja reče

😂😂😂

.... to na slici nije ni hladno. 😛

A koliko ja vidim, svaki je tečan. Nisam nigdje vidio da razapinju asfalt u rolama 😛  🤣

Prave ovdje ceste, mostove, zgrade i ostalo tokom cijele godine a sto je zanimljivo, slabo čujem švedski sa gradilišta, više Hr/Pol/Ces//Slov i slično .... a u oktobru u Hr vidim samo "Pakistance" na gradilištu na moru



Velika seoba! 
Nekome je i Hrvatska taj zeljeni "Zapad" ili bar odskocna daska za pravi Zapad.
Kod nas je puno ljudi iz Nepala. 
Domaci po obicaju nesto rogoborre protiv njih, ali nema za to razloga. Ljudi su vrijedni, ne privlace paznju ispadima, postuju obicaje i rade. 
Reklo bi se da su bolji nego mnogi domaci ako ovo sto sam nabrojao uzmemo kao kriterije izvrsnosti, zar ne?
I ne kazem to samo zato sto sam i sam stranac u zemlji u kojoj radim. I kod kuce i ovdje gdje sam dosao sam isti - radim, ne privlacim paznju prijestupima, postujem obicaje cak i kad ne sudjelujem u njima, a od rada ostane i za pokoju plocu ili SPU zvucnicu.
Da sam mogao imati svoj mir kod kuce ostao bih i bez fonda za SPU i ploce.
Zapravo sam sa svojim zanimanjem i kod kuce mogao sve to, ali inat je zajebana stvar i obicno kosta onog tko se inati.
Ali to nema veze, jer kad se inatis ne pitas za cijenu i sto je veca to si ponosniji.

Izmenjeno od zerowaf
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...