Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

pre 15 časa, aaa zmaju! reče

Realno:buehehe:

Screenshot_2023-08-25-21-11-54-799-edit_com.facebook.katana.thumb.jpg.339a0299404bee83634c9605bfb0ad56.jpg

 

 

Eto....svi klinci su htjeli imati tijelo kao Vin Diesel, a on je sanjao da ima tijelo poput mog i uspio je!

E, to je odlučnost! Svaka čast, Viny! 😎

 

😂😂😂

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, dejanco32 said:

Voleo bih da čujem objašnjenje zašto je ulje proizvedeno u Srbiji skuplje nego u Crnoj Gori🤪

Slikano u Tivtu.

img_1_1693379526805.jpg

Eh da je samo ulje... Zato što smo ovce pa im se može. Ćutimo i trpimo. Pa i ovu cenu goriva ćutke trpimo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Leonardo said:

 

Dijamant odavno nije srpska firma.

Mađar Daniel Jelinek, je vlasnik zrenjaninske uljare „Dijamant“, fabrike vode „Mivela“ i trgovinskog lanca „Merkator Srbija“, „Idea“ i „Roda“.

Pa vi vidite ko vam diktira cene. 

Ima i toga ali  najviše je do trgovačkih marži koje nam lupaju naši trgovci:D

Izmenjeno od dejanco32
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 31 minuta, NIXIE reče

Možda ovi novi propisi o zaštiti pešaka?

 

Partibrejkeru! :D

 

Svako suvislo rjesenje odnosi zabavu iz scene, a ne smijemo dozvoliti da bilo kakav smisao stane na put zezanju. :whistle2:

 

😂

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 13 časa, dejanco32 reče

Voleo bih da čujem objašnjenje zašto je ulje proizvedeno u Srbiji skuplje nego u Crnoj Gori🤪

Slikano u Tivtu.

img_1_1693379526805.jpg

Mogu ti reći prijatelju da su srbijanski proizvodi i u BiH jeftiniji nego u Srbiji. Ne tvrdim da su svi, ali dosta toga što mi (moja familija) konzumiramo je jeftinije.

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 13 časa, dejanco32 reče

Voleo bih da čujem objašnjenje zašto je ulje proizvedeno u Srbiji skuplje nego u Crnoj Gori🤪

Slikano u Tivtu.

img_1_1693379526805.jpg

Šta ti tu nije jasno?! Vlasnik prilagođava profit prema platežnoj moći tržišta, a mora prodati svu godišnju proizvodnju na vrijeme. Što prije proda manji trškovi kredita bla, bla, bla. Ja u Bosni jedem prvoklasni Holandski i Njemački sir po cjeni koja se stanovnicima tih država čini nevjerovatno malenom.

Bit če da si učio političku ekonomiju iz pogrešne knjige. Prestani misliti linearno!!!

Mi smo mali i nedorasli za njihove igre. I zapamti, oni su ih izmislili i najbolje ih igraju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...