Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

pre 19 minuta, NIXIE reče

Osećam da bi umro na licu mesta samo jednu da pojedem. :D

 

Mislio sam na Red Hot Chili Peppers.

Ti vjerojatno misliš na SHUs - Scoville Heat Units.

 

Negdje mi zvoni da sam pročitao da je u EU zabranjeno više od 250 000 SHU, a najljući hibridi papričica imaju i po preko milijun Scovilla!***

Pa ti vidi!🙂


***Nisam siguran u ovo o limitiranoj legalnoj kolicini kapsaicina. Samo mi odnekud dolazi da sam nesto slicno tome cuo ili procitao nekada negdje.

Izmenjeno od zerowaf
dopuna
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

WWW.ZLOBEX.COM

 

Sos koji sam dobio os svaje za rodjos🙂

Inace ,Sloba iz Zlobexa gaji kod nas sve te najljuce strahote od po milijon Skovila...MorugaTrinidadScorpio, ButJolokia, Karolina Reaper, Habanero...ima i one malo normalnije - Chili vrste, Halapenjo, i moju omiljenu LemonDrops. Hoce i da posalje 300gr koficu sa "uzorcima", pa biraj...

IMG-1c09d650789d45f5b4c80bd8d2bc83ee-V.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 minut, Aleks reče

Flea, basista Red Hot Chilli Peppersa prodaje na pijaci Red Hot Chilli Pepperse 🌶️ :D

 

 

Znači da je to on!

Mislio sam si da netko jako sliči, pa sam išao gledati fotke na netu da usporedim tetovaže, ali nisam našao nešto da sa sigurnošću potvrdim. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 7 časa, zerowaf reče

 

Znači da je to on!

Mislio sam si da netko jako sliči, pa sam išao gledati fotke na netu da usporedim tetovaže, ali nisam našao nešto da sa sigurnošću potvrdim. :D

E, možda i nije, ali liči 1:1, dobra fora skroz :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 8/18/2023 at 1:38 PM, zerowaf said:

Negdje mi zvoni da sam pročitao da je u EU zabranjeno više od 250 000 SHU, a najljući hibridi papričica imaju i po preko milijun Scovilla!***

Pa ti vidi!🙂

Ja ti bas u Zagrebu kupovao i pravio soseve, carolina, scorpion, i meni najomiljenija habanero :)

Medjutim posle kovida, resetovali mi se receptori kada mi se povratio ukus. Tako da sad moram opet da treniram nepca na ultraljute sorte :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 18. 8. 2023. at 13:38, zerowaf reče

 

Mislio sam na Red Hot Chili Peppers.

Ti vjerojatno misliš na SHUs - Scoville Heat Units.

 

Negdje mi zvoni da sam pročitao da je u EU zabranjeno više od 250 000 SHU, a najljući hibridi papričica imaju i po preko milijun Scovilla!***

Pa ti vidi!🙂


***Nisam siguran u ovo o limitiranoj legalnoj kolicini kapsaicina. Samo mi odnekud dolazi da sam nesto slicno tome cuo ili procitao nekada negdje.

Probao neku kombinaciju (prvi pokušaj domače proizvodnje , prije par godina , (navodno preko ? 1,5 miliona scv... ) ... "šibice su mi se u đepu zapalile" (a mislio sam da volim ljuto) . Daklem , to je PATNJA , al ne bii ponovio iskustvo , ali jednako tako - hebeš čivjeka koji ne proba - . Ne pomaže , al ublažava lagano slani tekući jogurt . zevao sam ko som suze ronio i znojio se ko odojak na ražnju . Ne bi ponovio , al ... . no dobro godinice me dofatile :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je retko koji iz Lidla ok. Kupujem u Lidlu one sveže ljute paprike - one su OK. 

Inače, probao sam žuti Zlobex i odličan je ali mi je bolji žuti od JR's iz Ade. Kombinacija žuti habanero i bhut jelokia. 

https://jkshotpepper.addonline.store/hot-yellow-sos/

A imam tih ghost peper svežih-komšija gaji u stanu... To jedem samo kad hoću da sebi nudim :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...