Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

Ahh, kak je Tolminka krasna rijeka.

Sad, nisi ribolovac, da jesi, tamo se ne ide bez trojke mušičarca i kutije mušica. Ali u donjem toku. Ima npr. hibrida potočne i soške pastrmke (glavatice) što je jedinstven primer u svetu.

Kako Slovenci poštuju svoje reke, to je za nebilivit, kod nas se uveliko dešava, pod okriljem "eko" energije, nabijanje celih reka u cevke i izgradnja derivacionih mini hidroelektrana. Uništiš reku zbog jedva par megavata struje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

@Alex Slovenci čuvaju svoju Deželu - imaju izgrađenu svest o očuvanju prirode.. na Kaninu sam video mlad bračni par sa blicancima na leđima na 2400 m.. deca su imala 5-6 meseci.. oni su bili najmlađi, najstarije sam procenio na 70-75.. a između - grupe tinejdžera sa opremom se pentraju po vrhovima.. svako mimoilaženje je prošlo sa dobar dan nama..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 hours ago, Woland said:

@Alex Slovenci čuvaju svoju Deželu - imaju izgrađenu svest o očuvanju prirode.. na Kaninu sam video mlad bračni par sa blicancima na leđima na 2400 m.. deca su imala 5-6 meseci.. oni su bili najmlađi, najstarije sam procenio na 70-75.. a između - grupe tinejdžera sa opremom se pentraju po vrhovima.. svako mimoilaženje je prošlo sa dobar dan nama..

Takođe imaju i kazne. 300€ za pikavac bačen u planinski potok.

PS nepotrebna napomena, starnci su se naplaćali a ne domaći

PPS kod nas su obale reka pune kesa i PET flaša. Ostavili ih vajni ljubitelji pirode, izletnici, ribolovci,..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

40 minutes ago, vladd said:

Najodvratnije mi je kada moram da skupljam tudje konzerve i otpatke na pecanju. Sramota na tudji red.

Ali su ljudi opusteni, sebicni, zluopotrebljavaju sve sto mogu..

Zašto više ne idem na reku i u ribolov.( osim što smatram da je ribolov nehuman).

Srbin je dijagnoza a ne definicija

 

download.jpg

download (1).jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa treba znati za običaj da se na (pretežno seoskim) veseljima, svadbama, slavama, služe razne varijante quasi cocacola i fanta koji su kolokvijalno nazivani ( hoćeš) crni ili žuti sok?

Očigledno je tržište odreagovalo i ponudilo adekvatan proizvod. Čak je i dizajn potenciran etno motivom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...