Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

12 hours ago, prophet said:

Nije vaseljenski (on je u Carigradu), ovo je srpski.

 

A za te likove:

 

 

Ma znam bre - zezam se :)

Mada ima vremena mozda i nas bude u carigradu red bi bio.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma znam bre - zezam se [emoji4]

Mada ima vremena mozda i nas bude u carigradu red bi bio.

 

Mozda, kad AV-u dosadi predsednikovanje, pa za sledecu funkciju izabere da bude patrijarh. Ili, sto rece jedan moj prijatelj, objedini sve tri u - predmijarh

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel' to bilo pešačenje po Fruškoj Gori, il' je slikano onako, u prolazu? Ja sam svojevremeno propešačio Frušku Goru uzduž i popreko(umesto fizičkog 3 planinarenja po semestru od 30+ kilometara) i pri tom obišao sve manastire, neke i po više puta ... i u njima sam sreo istinske vernike koji su me opčinili svojom produhovljenošću i nekim unutrašnjim mirom kojim su prosto zračili ... i niko nije mogao ostati ravnodušan u tim susretima sa njima, iako je međ' prisutnom studentarijom bilo jako malo vernika, ako ih je uopšte i bilo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pešačenje, počeli smo lagano, prvog puta oko 6 km, juče oko 10, sledeće nedelje malo više.. stičem kondiciju za šipčenje po Julijskim Alpima i Dolomitima početkom avgusta..

 

bio juče u manastirima Velika Remeta i Grgeteg.. ovaj drugi je na lepom mestu, bila večernja služba, prisustvovao sam joj pola sata.. prethodno su pratilji namakli maramu, razvrstali nas na muškoženske.. bilo pešes vernika i nas dvoje kaura.. jbg ne prima se to na mene, ali nisam militantan kaurin :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za utehu, nije se ni na mene primilo, al' sam ostao opčinjen tim njihovim spokojstvom ... zavidim im na tom unutrašnjem miru kog' su oni pronašli u veri

I meni je Grgeteg ostao u posebno lepom sećanju, zbog okruženja u koji je smešten ... bar tako bilo pre više od četvrt veka(uf, što se omatorilo)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za utehu, nije se ni na mene primilo, al' sam ostao opčinjen tim njihovim spokojstvom ... zavidim im na tom unutrašnjem miru kog' su oni pronašli u veri

I meni je Grgeteg ostao u posebno lepom sećanju, zbog okruženja u koji je smešten ... bar tako bilo pre više od četvrt veka(uf, što se omatorilo)

 

manastir je uređeniji nego onomad (i ja bio onomad), ulagalo se u međuvremenu.. na zvoniku piše '2000, verovatno je tada obnovljen..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na putu od Remete do Grgetega, sreli smo nekoliko meštana, svi su nam nazvali dobar dan i progovori sa nama po neku reč, ponudili kafom, uputili na izvor..

 

prošle nedelje na Stražilovu videh čoveka od 80 kako me sustiže i ostavlja u prašini.. na vrhu popričasmo - naš iseljenik iz Kanade, podelismo našu kafu iz termosa i njegove breskve..

 

bež'te ljudi iz gradova, The truth is out there :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zato su meni Divcibare po meri

jedino kako da se preselim tamo , a ne samo 10 ili 20 dana godisnje

ponajvise volim da i ne palim auto dok sam tamo ....... al'  ne moz' izbeci moljakanje za bazenima i kobajage zanimljivim destinacijama

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Zen Mod said:

zato su meni Divcibare po meri

jedino kako da se preselim tamo , a ne samo 10 ili 20 dana godisnje

ponajvise volim da i ne palim auto dok sam tamo ....... al'  ne moz' izbeci moljakanje za bazenima i kobajage zanimljivim destinacijama

WAprVFI.png

 

Kaki si s fudbalom Zen ? Fali nam centar for za ligu.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dve leve mi nisu smetaler da budem dobar branič , i još bolji biciklista

 

sad se ostarelo za to .......... vozaju se motorini i planira ponovo bicikl

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...