Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

18 hours ago, ninja said:

Ma koja zena, to sam sam uradio :)

 

Volim zimu i snijeg ali dosta je brate :brr:  .... vrijeme je da se dvotockari svaki dan ali bez eksera :clap:

E stari moj nas je ekipa tamo 1981 otišla na prvomajski vikend u Gospić u "vikendicu kod prijateljice" naravno s motorima , onda respektabilnima ( boldorka 900 , kawić 1000 i suza 750) i jedan frend s renolom 4. Kak se potrefo "vikend " od cc 4 ili 5 dana predzadnji dan smo i skočili do Zadra mal smo prevrnuli pedalinu i sl.  . vratili se u okolicu Gospića , a u jutro kad smo trebali ič doma snježine 30 cm ! pa dečki moji nas 7 u četvorku i za ZG  , a Dvotočkari  čekaju slijedeču subotu da odemo po njih . Još je cijela ekipa kumovski i ino povezana bez obzira što se u tom jadnom renolčeku u ne baš mirisjoj (koža, znoj itd) dešavalo . . HM ? :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes bas tradicionalan. Kazu da ga pio Dusan, a Jefimija nije pocinjala da veze bez njega. U pauzama Maricke bitke i Kosovskog boja nasi se njime okrepljivali, a Kosovka devojka  pojila ranjene njime. Brzo se etnickim seobama rasirio  medj Mrka M. Miljanova potomcima, a zapatio se kako  vidite i u Vrbasu,  mestu blizu Lovcenca kod velikog njega, coveka koji ima za malo manje drajvere od onog idiota iz Bg. Uzivaj Wolly, a svima ostalima srecni praznici.:drinks:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...