Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

Jednom mi se jedan visokopozicionirani službenik državne uprave hvalio kako su svi njihovi kompjuteri spojeni na posebne agregate koji se nalaze ispod stola. :)

 

 

Hajde, bilo je to davno pa se još nekako može oprostiti, ali ostalo mi u sjećanju pored svih idiotarija kojih sam se u životu naslušao :).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Jednom mi se jedan visokopozicionirani službenik državne uprave hvalio kako su svi njihovi kompjuteri spojeni na posebne agregate koji se nalaze ispod stola. :)

 

 

Hajde, bilo je to davno pa se još nekako može oprostiti, ali ostalo mi u sjećanju pored svih idiotarija kojih sam se u životu naslušao :).

Nisi pitao koji je,dvotaktni,cetvorotaktni ili diesel. :w00t:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako si još tamo i imaš se namjeru sastati sa Steinom, javite se pa ću svratiti biciklom na kavu. Mob. 385 98 742 971.

Nisam, morao sam brze nazad nego sto sam planirao. Bice prilika, djeca su sad ipak veca. Mozes i ti do Swe? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2v3j6ea.jpg

"Someone took a candid photo of a fight in Ukrainian Parliament that is as well-composed as the best renaissance art."

 

Ne razumem ovo, može li neko malo da pojasni? Slika jeste lepa ali u čemu se tačno ogleda to "well composed"? Čemu ona slika sa deljenjem na segmente gore desno, ono 1 1 2 3 5 8? Vidi se da je slika cropovana tako da su te razmere nebitne, bilo koja slika može tako da se cropuje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...