Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

8 hours ago, zerowaf said:

Za sve znatiželjne i za Shonnea koji je skupio bar malo karaktera da napiše možda tek dijelić onoga što ga mori:

Ja ne plaćam da bih bio član tima na forumu.

..........

Istina je, kao što ste primijetili, da često dam prilog za održavanje foruma. To je započelo kada sam otišao raditi van i kad mi je tako nešto prestalo biti ikakav teret za učiniti, a želio sam učiniti nešto za mjesto na kojem sam stekao nekoliko dragih prijatelja, na kojem sam toliko puno naučio (ne samo o elektronici, nego i o glazbi, književnosti, filmu, umjetnosti uopće, filozofiji i ono najvrijednije - o ljudskosti.)

Kad uplatim prilog, uplaćujem ga od srca kao što od srca platim kavu prijatelju kojeg sretnem u gostionici. Takva je praksa započela otprilike u prvom kvartalu 2020-te godine i nadam se da će se održati još dugo čak i nakon što odem u stvarnu mirovinu, a ne samo audiofilsku jer znate svi da imam dva para Tannoya u kući. :rofl:

(eto vam sad svima koji mislite da se ne smije reći "Tannoy" na forumu! Još će netko reći da se ne smije reći ni "Pass"!!! :D )

Na forumu sam skoro od samog početka njegovog postojanja, tj. morao sam pogledati, od kraja novembra 2009-te, a u mod tim sam pozvan, ni sam ne znam kada, ali prije više od 10 godina.

Shonne, nadam se da ne misliš stvarno da netko plaća kako bi mogao biti moderator. S time si me jako uvrijedio jer to implicira da je moja narav nešto što ni u kom slučaju nije.

Procjenjuješ li stvarno da sam toliko vlastohlepan da bih uopće pokušao platiti neki toliko nevažan "položaj" u društvu? Kao kad bih lobirao i potplaćivao da budem razredni higijeničar u osnovnoj školi!

Na ovom forumu, zahvaljujući neopisivo kulturnim i dobronamjernim članovima stvarno nema puno posla za moderaciju osim ponekih premještanja sadržaja iz jedne u drugu temu ili ponekog brisanja dvostrukog posta.

Dragi kolege, stvarno činite najbolji forum na svijetu! 

Opet za Shonnea: uz to, uvrijedio si i samog vlasnika foruma implicirajući da prodaje svoj integritet, a to me već malko i ljuti.

Nadam se da sam nekome novom, jer me stari članovi poznaju, pojasnio okolnosti oko ovoga što je Shonne napisao.

Nitko ne plaća pravo na moderaciju. 

Zašto onda ne dajem priloge anonimno? 

Za to jesam kriv, zar ne?

Odgovor također nije tajna.

I sam sam bio u dilemi treba li se objaviti svaka donacija, ali je prevagnuo čisti pragmatizam.

Mika vodi održavanje i administraciju foruma. U razgovoru s njim sam zaključio kako je i samo objavljivanje donacije svojevrsna reklama, pa bi moglo biti korisno za lakše održavanje ove naše kafane. Znate ono, ručnici, papir, sredstva za čišćenje, grickalice na šanku, gdje koji set čaša i tako to.  :)

Živi i zdravi mi svi zajedno bili još godina sto! :friends:

 

Daj bre Zero, opusti se 😁

Roman su tvoji postovi. A ja, ...ja slusam muziku odavnooo 😁🤗

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 7 časa, shonne reče

Daj bre Zero, opusti se 😁

Roman su tvoji postovi. A ja, ...ja slusam muziku odavnooo 😁🤗



Unormali se i sjasi sa mene s tim pasivno agresivnim pristupom.
Gazis po prsrtima, pa se toboze prenemazes sto je meni ili nekom drugom.
Od sad imas moderaciju postova!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...