Jump to content

Samo za Ziku i drustvo u cosku sto narucuje kabasice !


Sipi

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 21
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Pita mene Cheryl Royston (Chargée de clientèle Export/Export Assistant), kada sam joj javio da, sada, imam dva para Sloop M4, što ne pogledam nešto od trenutne ponude...Nisam mogao da joj odgovorim...http://img338.imageshack.us/i/sloop02jt5.jpg i http://cdn.whathifi.com/productimages/186610510gt.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nek' posalje jedan par tih kabasica 'vamo na degustaciju... Pustis fino muziku iz tvog potkrovlja pa onda dodjes da zajedno slusamo u mom dvoristu... :D

Lakše mi je da jedan par (mojih) donesem u Tvoje dvorište. Sve ostalo, Ti, već, imaš...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skembici... ko je rekao skembici... E evo anegdote od pre neki dan!!!Kako svi u mojoj grupi znaju za moju opsesiju skembicima i svime sa skembetom, svratismo u Lazarevcu u kafanu na rucak kod taste od mog kolege sa posla, naravno zajedno sa zetom. U to se tasta i tast rastrcase da mi donesu sve zivo sto imaju od skembeta... Dakle poceo sam sa telecom glavom u skembetu, pa sam nastavio sa klasicnim skembicima, a kao poslasticu sam na kraju izjeo pohovane skembice! Sunce ti poljubim do Bg-a sam teo s dusom da se rastanem. Sreca te imase neko dobro vino pa sam uspeo da svarim, a za trigliceride i holesterol ne smem ni da pitam!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skembici... ko je rekao skembici... E evo anegdote od pre neki dan!!!Kako svi u mojoj grupi znaju za moju opsesiju skembicima i svime sa skembetom, svratismo u Lazarevcu u kafanu na rucak kod taste od mog kolege sa posla, naravno zajedno sa zetom. U to se tasta i tast rastrcase da mi donesu sve zivo sto imaju od skembeta... Dakle poceo sam sa telecom glavom u skembetu, pa sam nastavio sa klasicnim skembicima, a kao poslasticu sam na kraju izjeo pohovane skembice! Sunce ti poljubim do Bg-a sam teo s dusom da se rastanem. Sreca te imase neko dobro vino pa sam uspeo da svarim, a za trigliceride i holesterol ne smem ni da pitam!

Nema smisla, sad moram da sušim tipkovnicu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"This allows adjustment of frequency response and crossovers to adjust the speakers to the room in which they're used,

using the Cabasse Room Compensation System."

Stelung na uvce.

I posle te ubedjuju da ti kablovi nisu odgovarajuci, stalci nisu dorasli zadatku, izvor je los....

Fine tuning svakomvlasniku na njegovoj lokaciji je sve sto treba da muzika krene.

Hocu i ja Room Compesation System...

(necu ove Cabasse, mnogo su ruzni, da se covek uplasi u mraku kad udje u sobu)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...