Jump to content

Monolith


 krvimozak

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 71
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Moš mislit' inovacija, oderali zmiju da izbegnu farbanje ili furniranje... Uh, pa još svira i forward i back! Strašno... :connie_nutzo: (pa još postavili stomačinu od ekrana da naglase koliko je zvučnik ravan... :bad: )Ma daaaj... Ovaj moj Zolika se bar ne razmeće bezvezarijama...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moš mislit' inovacija, oderali zmiju da izbegnu farbanje ili furniranje... Uh, pa još svira i forward i back! Strašno... :connie_nutzo: (pa još postavili stomačinu od ekrana da naglase koliko je zvučnik ravan... :bad: )Ma daaaj... Ovaj moj Zolika se bar ne razmeće bezvezarijama...

Da nećeš i mider da mandžišeš?:eek:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Južnomoravski nalaziš manu

Ne mislim ja ništa loše o samom proizvodu (nit znam kako svira, nit znam ko ih pravi), ali pošto se desetak godina borim sa prilično žestokom konkurencijom na svetskom tržištu, iz iskustva konstatujem da je ovakav pokušaj da se reklamira proizvod u tom cenovnom rangu više no jadan. Ovako ga ni na buvljaku nikom ne bi prodao. Dizajn (zmijska koža: jadna trojka, marketing, čista jedinica, vidimo se na popravnom) Samo to, i samo toliko. Zna se kako se nudi high end proizvod. Mora da odiše luksuzom i jedinstvenošću, gracioznošću... Nešto da čovek poželi da ih ima i pre nego čuje kako svira...

Mogao bi dotični da malo sedne i pogleda kako naš (ako smem da ga svojatam) Vlado, tj AR2 to radi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja rekoh da mi liče mnogo na one koje pravi Mirko sa Crvenog Pevca.

Kad vec znas ko pravi, objasni nam sta to pravi.Nije elektrostatik, magneplaner, ribon... WTF pa sta je onda?Btw, za 6 kila evrica sklepacu sam plazma drajver fulrendzer :to_become_senile:E, a ko je Mirko sa Kukuriku Sityja?A kad ponosni vlasnici NAD pojacala vide onaj oglas, ima da si grickaju OO :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je njegova poslovna tajna. Bio sam u radionici i provalio princip ali nije fer da otkrivam. Cene za Nislije (poznanike) su drasticno nize i ne preporucujem da sklepujes .Mirko je uz Barnija i Dinica najpoznatiji Niski opravljac zvucnika. Ima radnju na Crveni Pevac prvi ulaz levo od semafora ( kad podjes od mene prema centru) pa do kraja dvorista. Prodjes kompjuter shop i tapetara.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jest, ne budi cicija, podeli s nama, kako ti se čini, kako svira?

Evo iz prve ruke, čovek koji poseduje te niške zvučnike je već pisao o tome. Vrlo liče na ove Monolith, ali je naziv modela drugačiji (Perun), a može bitida je to jedno te isto, samo sad upakovano u zmijsku kožu i shodno tome ide i cena...http://www.audiohard.com/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=2069&start=28
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...