Jump to content

Flat zvucnicki kablovi


machinori

Preporučeni Komentari

@Stein

Da tako je i Sonusi rade brutalno kod Danijela, on koristi za sve srebro, dao je bogatstvo za to

i experimentiše već deceniju i više sa srebrnim kablovima  :)

Moje mišljenje je da je to najbolji sistem sa tako malim kutijama koji sam ikada čuo ali nažalost i jedini sistem

gde je srebro zablistalo a slušao sam i Valhalu i Odin u još jačim sistemima pa nije valjalo u poređenju sa bakrom!

 

Po meni je srebro dobro samo za Jazz i to isklj. u sistemu sa cevima i gramafonom, klasika i rock mora da bude

preko bakra  :spiteful: 

 

 

nemojte generalizirati,svaki od tih kablova moze da svira dobro/lose u zavisnosti od ostatka sistema jel bio Goertz,Nordost,Siltech ili statijaznam vec koji drugi srebrni kabl.Uskladjenje komponenti na tom nivou  je vec mnogo kompleksnije,pa moze doci i do dobrih rezultata,a i do losih,a na kraju krajeva preference i ukusi nisu isti..ne bih slagao sad tu na gomilu liste komponente/sisteme gde i Valhalla i Odin sviraju odlicno,ili koji su ti sistemi gde je i jedan i drugi bio ko Q....te su super tanki iritirajuci,ili su premekani,zamedljani,al potrefi se to i da bude dobro,pa jos sa tranzistorcem i uz to nemaju nikakvih problema sa rok muzikom...

 

B)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...