Jump to content

kutije


Miroslav

Preporučeni Komentari

Evo obecanih slika sklopljene kutije za pojacivac. Hladnjaci su zaobljeni na cnc obradnom centru .Visina hladnjaka je 150mm , ovako masinska obrada prednja ploca itd. ce kostati oko 180 evra a 100mm oko 150evra u KIT formi. Nezaobljeni hladnjaci po 20 evra jeftinije. Cene sam dao jer se ljudi inteesuju a ovako ce znati cenu iz prve ruke. Sto se tice elektronike pripremam jedan rad o ispravljacima tj. neke rezultate merenja razlicitih regulatora i njihov tranzijentni odziv, tako da ce biti o cemu da se "divani".Poz Miro

post-713-0-63307800-1291399961_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 29
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Evo obecanih slika sklopljene kutije za pojacivac. Hladnjaci su zaobljeni na cnc obradnom centru .Visina hladnjaka je 150mm , ovako masinska obrada prednja ploca itd. ce kostati oko 180 evra a 100mm oko 150evra u KIT formi. Nezaobljeni hladnjaci po 20 evra jeftinije. Cene sam dao jer se ljudi inteesuju a ovako ce znati cenu iz prve ruke. Sto se tice elektronike pripremam jedan rad o ispravljacima tj. neke rezultate merenja razlicitih regulatora i njihov tranzijentni odziv, tako da ce biti o cemu da se "divani".Poz Miro

Evo jos jedne...

post-713-0-94949500-1291400076_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dakle - drago mi je sto vise ne moramo razmisljati o HiFi2000 kutijamapretpostavljam da ce biti moguce dobiti - na zahtev - slepe ( bez otvora ) i zadnju i prednju stranicu ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepe kutije !1) Cena mi samo nije jasna - Koliko košta kutija na prvoj slici, sve skupa sa hladnjacima ?2) Ako tražimo da se probuše rupe za XLR konektore, to se ne smatra zakeranjem, jel da ?:cheers:

kutija sa slike kosta 180 evra (sa zaobljenim hladnjacima ) bez zaobljenja 20 evra manje. Sto se tice rupa to moze biti problem jer se sve radi na cnc-u. Jedno programiranje masine kosta 40 evra ( podrazumeva se da neko ko ide na cnc radi seriju) pa kad se radi serija nije mnogo al pojedinacno!? Problem!S obzirom da je lim 1mm mislim da nije problem da covek sam izbusi nekoliko rupa.

post-713-0-77923300-1291413793_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kutija sa slike kosta 180 evra (sa zaobljenim hladnjacima ) bez zaobljenja 20 evra manje. Sto se tice rupa to moze biti problem jer se sve radi na cnc-u. Jedno programiranje masine kosta 40 evra ( podrazumeva se da neko ko ide na cnc radi seriju) pa kad se radi serija nije mnogo al pojedinacno!? Problem!S obzirom da je lim 1mm mislim da nije problem da covek sam izbusi nekoliko rupa.

Zahvaljujem na brzim i preciznim odgovorima !:cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni se kutija dopada,Nikada koliko se secam nije bilo kod nas da se nabavi tako nestou kompletu sa hladnjacimaA cena je po mom misljenju pristojna..Predlozio bih neke sitnice koje mogu mnogo da znaceMislm da su ovde korisceni srafofi sa sirm navojem oni za limumesto toga bi trebalo urezati navoj i upotrebiti masinske srafove sa upustenom glavom(ako debljina lima odgovara)inbus ili zvezdasti inbus.2 zadnje stranice sa i bez XLR konektora ili sa izbusenom rupom za XLR a sa plocicom koja pokriva rupu ako se ne koristiidruge nogice .to nebi poskpelo znacajno ukupne troskove a puno znaci :character13: .Najveci plus,zaobljene ivice hladnjaka i u vizuelnom i u ergonomskom smislupar puta sam se isekao na osteivice hladnjaka... :robots000_2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...