Jump to content

Triode Festival 2011 - Motovun, Istra


sstrsat

Preporučeni Komentari

Tube entuzijasti sa audiofil.net organiziraju u Istarskom gradicu Motovunu svoj 2. (sada vec tradicinalni) Triode Festival u terminu 15/16/17.04. 2011. To je revija samograditeljskih cijevnih uradaka, popracena dobrom glazbom i tematskim okruglim stolovima vezanim za cijevna pojacala, pratece zvucnike i izvore signala.Karakter manifestacije nije ni natjecateljski ni komercijalni nego cisto diyersko druzenje, prikaz vlastitih radova i razmjena informacija.Iako lokacija u Istri nije kilometarski bas blizu za diyere iz Srbije, virujen da ce se ipak poneko odluciti da dodje (sa svojim radovima ili bez njih, svejedno) pa ovim putem pozivam sve koji su zainteresirani da nam se pridruze u Motovunu.Za prijavu na rezervacijsku listu nije potribno logirati se na audiofil.net - dovoljno je prijavit se ovdje.Vise informacija o Triode Festivalu 2011 je nahttp://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=12040

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Što je lepo videti Vas i ovde...

Dobrodošli.

Je l' može jedna legend, ko je ko na Postavljena slika slici...?

Naravno, neke prepoznajem... Recimo Khadgar2007-a ... :to_become_senile:

Hteo sam doći i ove godine, ali...

Ko zna, veoma primamljivo. I mesto gde se održava i društvo i razlog... Bojim se, samo, da biste morali da mi pretresete auto pre polaska nazad...

Videćemo. Sve je moguće.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svaka čast momci ,ovo bih voleo videti i ovo bi vredelo videti :clapping:

A zac bi to ostalo samo na zeljama? Evo se bata bane vec prijavil pa mozes i ti. Svi koji zele doci su dobrodosli.A da zainteresiranima malo olaksam kalkulaciju, razmisljanje i eventualnu odluku o dolasku, storil san vam jednu pribliznu kalkulaciju putnih troskova. Od Beograda do Motovuna ima nekih 620km odlicne ceste. Od granice do Rijeke je sve autoput a od Rijeke do Motovuna je odlicna cesta (na nekim dilovima i poluautoput). Sa prosjecnom cijenom cestarine i prosjecnom potrosnjom od 8 l benzina, kroz Hrvatsku bi troskovi izasli negdi oko 1200 kuna. Tome triba dodat i od Beograda do granice (ne znam da li se tu placa kakva cestarina) ali kako je to kratka udaljenost onda ne utice bitno. Tako da bi u slucaju da vas cetvero dojde va jednom autu troskovi puta bili preracunato nekih 40 eura po osobi (obadva smjera su uracunata). A ako bi bil u pitanju dizel sa 6-litarskom potrosnjom onda i bitno manje.A hotel ce nam izac u susret pa cemo dobit puni dnevni pansion po osobi za otprilike 250 kuna (oko 35 eura). Mala varijacija moze nastat zavisno koje menije izaberemo ali nekih bitnih odstupanja nece bit.Organizacijski dogovori oko lokacije i jesu obavljani ovako rano (ima jo3 4,5 miseci vrimena do festivala) bas zato da bi se svima zainteresiranima omogucilo da bezbolno stave novac za to na stranu.Hotel u kome ce se Triode Festival odzati ima 5 dvorana i sve ce bit na raspolaganju za slusaonice i okrugle stolove. A po potribi ce nam dati i kino salu (2 minute hoda udaljenosti) koja je isto u vlasnistvu hotela)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što je lepo videti Vas i ovde...

Dobrodošli.

Je l' može jedna legend, ko je ko na Postavljena slika slici...?

Naravno, neke prepoznajem... Recimo Khadgar2007-a ... :to_become_senile:

Hteo sam doći i ove godine, ali...

Ko zna, veoma primamljivo. I mesto gde se održava i društvo i razlog... Bojim se, samo, da biste morali da mi pretresete auto pre polaska nazad...

Videćemo. Sve je moguće.

Moze Zivorade, evo je. Upisal san sve za koje san siguran koji im je nick. Ostali ce mi oprostit (organizacijski propust je bil da nismo pripremili badgeve sa nickovima.

I slobodno dojdi, auto ti necemo pretresat :buehehe: Ali da ces se zarazit sa triodnom samogradnjom, to neces izbic :drinks: Tako je pisano jos u Sumerskim glinenim plocicama, od uzarenih katoda vise nima bjezanja. Medicina je tu nemocna :buehehe:

Edit: Kvragu, slika nije prosla. Gren provat ponovo a ako i sada ne projde javi mi emajl adresu da ti ju posaljem

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sstrsat i Harkonen,Hvala na pozivu i Harkonenu dobrodošlica na forum!(pokušao sam se logirati na audiofil.net, ali me ne prihvaća. Možda zato što nemam fiksni internet nego sam na mobilnom sticku?)Jesu li dobrodošli padobranci koji bi naletjeli na jedan dan.... ili eventualno samo jedno noćenje ako se baš zaigramo? :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sstrsat i Harkonen,Hvala na pozivu i Harkonenu dobrodošlica na forum!(pokušao sam se logirati na audiofil.net, ali me ne prihvaća. Možda zato što nemam fiksni internet nego sam na mobilnom sticku?)Jesu li dobrodošli padobranci koji bi naletjeli na jedan dan.... ili eventualno samo jedno noćenje ako se baš zaigramo? :Viannen_loungelizard:

Svaki ki voli lampice je dobrodosal, bez obzira dosal na jednu uru, jedan dan ili tri dana. Sa opremom ili bez nje, svejedno. Nikome se ne postavljaju nikakva ogranicenja i jedino se trazi od svakoga koji ce doc da kaze koliko mu nocenja triba i za koliko osoba. I to samo zato da se izbigne konfuzije oko rezervacija i da se svima osigura smjestaj. Nikakvog placanja unaprid nema, racuni se podmiruju u samom hotelu. Audiofil.net ima to ogranicenje da se za registraciju mora koristit mail od poznatog providera. Tako da ne prihvaca yahoo, g-mail i ostale free adrese. Da li prihvaca adrese od poznatog providera izvan Hrvatske, pretpostavljam da da jer ima puno clanova izvan Hr a nekako ne virujen da su bas svi oni isli otvarat mail adresu na HT-u ili na Optimi.Mobilni internet ne bi smil bit problem za registracijuAko imas jednu od te dvi mail adrese, prihvatit ce sigurno. A ako nimas, odi na HT-ove stranice i za par minuta mozes otvorit adresu (pa makar je iskoristil samo za registraciju :buehehe: .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A zac bi to ostalo samo na zeljama? Evo se bata bane vec prijavil pa mozes i ti. Svi koji zele doci su dobrodosli.A da zainteresiranima malo olaksam kalkulaciju, razmisljanje i eventualnu odluku o dolasku, storil san vam jednu pribliznu kalkulaciju putnih troskova. Od Beograda do Motovuna ima nekih 620km odlicne ceste. Od granice do Rijeke je sve autoput a od Rijeke do Motovuna je odlicna cesta (na nekim dilovima i poluautoput). Sa prosjecnom cijenom cestarine i prosjecnom potrosnjom od 8 l benzina, kroz Hrvatsku bi troskovi izasli negdi oko 1200 kuna. Tome triba dodat i od Beograda do granice (ne znam da li se tu placa kakva cestarina) ali kako je to kratka udaljenost onda ne utice bitno. Tako da bi u slucaju da vas cetvero dojde va jednom autu troskovi puta bili preracunato nekih 40 eura po osobi (obadva smjera su uracunata). A ako bi bil u pitanju dizel sa 6-litarskom potrosnjom onda i bitno manje.A hotel ce nam izac u susret pa cemo dobit puni dnevni pansion po osobi za otprilike 250 kuna (oko 35 eura). Mala varijacija moze nastat zavisno koje menije izaberemo ali nekih bitnih odstupanja nece bit.Organizacijski dogovori oko lokacije i jesu obavljani ovako rano (ima jo3 4,5 miseci vrimena do festivala) bas zato da bi se svima zainteresiranima omogucilo da bezbolno stave novac za to na stranu.Hotel u kome ce se Triode Festival odzati ima 5 dvorana i sve ce bit na raspolaganju za slusaonice i okrugle stolove. A po potribi ce nam dati i kino salu (2 minute hoda udaljenosti) koja je isto u vlasnistvu hotela)

Svaka čast na kalkulaciji,ima vremena do aprila(travnja) ,pa ćemo videti. :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svaka čast na kalkulaciji,ima vremena do aprila(travnja) ,pa ćemo videti. :drinks:

Tocno, do samog TF-a ima jos podosta vrimena ali detalje oko rezervacija triba debelo prije obavit (da ne bude neugodnih iznenadjenja). Zato je va ovoj fazi osnovno i najvaznije znat tocan broj ucesnika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kako je od zadnjeg javljanja doslo do nekih promjena, evo da ih iznesem

Prvobitno planirana lokacija u Motovunu je otpala zbog tipicnog novokomponiranog ponasanja uprave hotela. Koliko god da je sve bilo lipo i povoljno u telefonskim dogovorima, toliko je uslidil hladni sok kad se doslo direktno u hotel dogovorit sve detalje. Cijena smjestaja je najedamput postala puno veca nego ca je bilo dogovoreno a i koristenje kotelskih sala su tili masno naplatit.

Pa neka im, delali su u korist svoje stete. Naravno da smo se odma okrenuli trazenju nove lokacije i pronasli je u Umagu, na zapadnoj obali Istre. Upravo je prije uru vrimena dosla pismena mail potvrda od strane hotela tako da su sad sve dileme rasprsene. Lokacija je osigurana i cijene su definirane pa dalnjih promjena vise nece bit..

Kako ce bata bane gotovo sigurno doc na TF, bilo bi jako lipo da ne gre sam. Na dugom putu je uvik ugodnije bit u drustvu tako da ipak virujen da ce se jos netko odlucit doc sa njim. I da jos jednom napomenem da je svatko koga to zanima dobrodosal.

Nije cak ni neophodno istog momenta donit odluku i upisat se na listu (kako se vidi iz c/p ispod). Hotel ima vise nego dovoljno mista a u doba odrzavanja TFa jos nije pocela puna sezona pa se sa velikom sigurnosti moze rec da ce i za one koj se prijave doslovno u zadnji moment bit mista

c/p posta koji je na audiofil.net objavil Lest, jedan od ucesnika TFa i covik koji je obavil dogovore sa hotelom

Cijena za puni pansion 300 kn po osobi na dan

Polupansion 277 kn

Nočenje s doručkom 254 kn

Djeca do 10 godina ne plaćaju,od 10 do 14 godina plaćaju 50%

Check out iz sobe je do 12:00 sati na dan odlaska

Na raspolaganju za postavljanje sistema imamo:

Istrian Tavern: prekrasni lounge sa foteljama,drvenim podom,kaminom,..

Banquet Room: najveća sala u hotelu,nalazi se u istoj razini sa Istrian Tavernom,par koraka dalje u produžetku

Lobby: predvorje hotela sa separeima,u sali hotela,ispred Istrian tavern,svuda po malo možemo po želji postavit sisteme

Svatko tko se do sutra u jutro do 12:00 ne prijavi na listu za noćenje,naknadno,tj. od 01.02.2011. na dalje,za prijavu sam zove hotel,odazove se na TF i napravi rezervaciju,naravno upiše se i na listu foruma.

052 716-000 Hotel Sol garden Istra

Takav je dogovor s hotelom,a mislim da je i najbolje.

Također za sve ostale promjene vezano uz smještaj,zvati hotel.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo:http://www.triodefestival.com

Hvala ZikoStranica je tek startala (zasad samo naslovna) i uzurbano se uredjuje sadrzaj ali za koji dan bi vec tribala bit prilicno ispunjena materijalima sa prvog TFa i najavom ovoga. A ja jos jednom ponavljam poziv za dolazak i stvarno bi mi bilo jako drago da barem neke od vas upoznam osobno na TFu
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...