Jump to content

Auto radion sa USB-om


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 97
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Samo senzor koji stoji u razvodniku je halov davac , i on radi vrlo debilno , to o cemu ti pricash je senzor radilice i obicno na vozilima francuske proizvodnje !

Ма знам, Ја имам електронску бобину и нема ништа обртно, а то јесте онај полумесец и има га и Волво!

Koja laguna Steine ?Ako je sa Clarionom Extra zvuci!!! Ili ipak Philips tuner list

Мислим да је Филипс.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 11 months later...

Pozdrav,Posto nisam hteo da otvaram posebnu temu, ova tema mi se ucinila prikladnom, paa...znaci 'vako:U Punticu sam imao stari Panasonic kasetas, a posto kasete nisam slusao, svojevremeno sam kupio ovaj FM-USB transmitter, ali cak ni to nisam koristio zato sto me mrzelo da ga svaki put konektujem, pa USB, pa, gubi kontakt, pa susti...Tako da, posto sam hteo nesto bolje a nije mi se davalo novaca za Auto radio...rekoh da probam DIY....Znaci, FM transmiter je operisan, "tap"-ovani audio izlazi, pa na preklopnik za izbor source (oni chinchevi sa strane su ulazi za eksterni plejer), na potenciometar, pa na DIY auto-pojacalo. Dva crvena tastera sluze za izbor pesama (napred/nazad). Zavrsna obrada nije na nivou posto se jos uvek u fazi testiranja, ali jako sam zadovoljan za ulozeno/dobijeno (em originalno)...post-40-0-98440800-1334518854_thumb.jpgJos jedna fotka, izbliza...post-40-0-53632100-1334518895_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ugradi sve na volan ( ili bar tastere za biranje). Ima da se nadju remotei koji se prikljušuju na volan a upravljaju radio CDima ( pioneer i Sony). Ili možeš da ostaviš te crvene tastere pa da ti volan liči na Formulu1. Onu plavu pločicu izbaci i stavi originalnu ( poklopac rupe za radio)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Pozdrav,Posto nisam hteo da otvaram posebnu temu, ova tema mi se ucinila prikladnom, paa...znaci 'vako:U Punticu sam imao stari Panasonic kasetas, a posto kasete nisam slusao, svojevremeno sam kupio ovaj FM-USB transmitter, ali cak ni to nisam koristio zato sto me mrzelo da ga svaki put konektujem, pa USB, pa, gubi kontakt, pa susti...Tako da, posto sam hteo nesto bolje a nije mi se davalo novaca za Auto radio...rekoh da probam DIY....Znaci, FM transmiter je operisan, "tap"-ovani audio izlazi, pa na preklopnik za izbor source (oni chinchevi sa strane su ulazi za eksterni plejer), na potenciometar, pa na DIY auto-pojacalo. Dva crvena tastera sluze za izbor pesama (napred/nazad). Zavrsna obrada nije na nivou posto se jos uvek u fazi testiranja, ali jako sam zadovoljan za ulozeno/dobijeno (em originalno)...post-40-0-98440800-1334518854_thumb.jpgJos jedna fotka, izbliza...post-40-0-53632100-1334518895_thumb.jpg

Bez ljutnje Mislim da sve lepo mozesh da smestish u ona 3 free poklopcica na tabli , plus mnogo lakse za obradu .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma sve moze, samo treba slobodnog vremena i malo para. Ovo je bila stvar tipa "sakupiti delove po podrumu, te sastaviti Frenkenstein auto-radio" znaci za dzabe. Slikacu i pojacala i zvucnike pozadi, prava urnebes-salata :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...