Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

To je drugi tip drajvera, mene zanima ova BMR tehnologija, namerno se koriste vibracije u ravnoj membrani, a ne klipni model... Navodno ima veeeliku disperziju, nema beeminga ... Evo našao sam da ga je xrk uklkjučio u svoj blind test malih foolrangera... i nije nešto dobro prošao...

http://www.diyaudio.com/forums/full-range/280725-subjective-blind-comparison-2in-3-5in-drivers-round-5-a.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Pchelac said:

To je drugi tip drajvera, mene zanima ova BMR tehnologija, namerno se koriste vibracije u ravnoj membrani, a ne klipni model... Navodno ima veeeliku disperziju, nema beeminga ... Evo našao sam da ga je xrk uklkjučio u svoj blind test malih foolrangera... i nije nešto dobro prošao...

http://www.diyaudio.com/forums/full-range/280725-subjective-blind-comparison-2in-3-5in-drivers-round-5-a.html

Kupiš dva komada, skutijaš, poslušaš, javiš nama ostalima ako valja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

vala sam se nasmejao...nego ...jednom su mi to uradili i kad sam dosao kuci na tadasnju varijantu Rotela i BW doziveo sam revelation koliko mi ostro sistem svira da ga nisam slusao mesec dana i svaki dan isao u teretanu i na basket da se znojim, bez tusiranja i povremeno guranje auspuha od dizelasha u ushi... da se vratim na staro .

Pitanje je da li bi nam audio industrija i sve topologije i sve sto znamo o konstrukciji uredjaja bili kompletno drugaciji kad bi audio inzenjeri i producenti koristili ovaj uredjaj? Aj ozbiljno sta mislite o tome... ko nije probao ovo gore ili isao na ispiranje u DZ a ima skupu audio opremu ...iskreno ne savetujem ni da proba :D:D 

S druge strane kolicina dodatih audio informacija iz okoline tj prirode i drustva je sjajan trip ...osecas se kao super heroj...koji ima moc da cuje kad neko prdne sprat ispod...svi smo o tome mastali kao mali...doduse neko je mastao da mu Barnabicka bude premijer ali tim problemima se bavi medicinski forum.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

čovek kome sam prodao dayensa napravio je nešto slično...nije u kartonu ali baš onako, sklepano u stilu igrala se deca, a stalci su mu od kutija za cipele:sarcastic:

meeeeđutim, vilica mi pala na pod kad sam čuo kako to svira, najozbiljnije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, sax.hifi said:

meni je par puta pomogao hidrogen 3 %.

ali, nista bez doktora i ispiranja.

Veruj mi Sax, sa ovim kapima ne treba ti doktor, isto obavljaju posao, a nema opasnosti po bubnu opnu kao kod ispiranja onim špricem od 1/2l u domu zdravlja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...