Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

jes da ga je smestio u fijoku, ali deluje da je napravljeno posteno, ima choke gde treba i 6 tegli, jos ako je nabo i prave trandze..... ko ce da zove da izvesti forum?

https://www.kupujemprodajem.com/Pojacalo-HIRAGA-2-x-8W-Le-Monstre--42655823-oglas.htm?filter_id=103594785

42655823_589f7a40ccb931-6799900520161123_102619.jpg

 

kad bolje razmislim mozda je ovo i mrezni trafo a ne choke, pusti snovi urdjinala

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

25 minutes ago, grau said:

jes da ga je smestio u fijoku, ali deluje da je napravljeno posteno, ima choke gde treba i 6 tegli, jos ako je nabo i prave trandze..... ko ce da zove da izvesti forum?

https://www.kupujemprodajem.com/Pojacalo-HIRAGA-2-x-8W-Le-Monstre--42655823-oglas.htm?filter_id=103594785

42655823_589f7a40ccb931-6799900520161123_102619.jpg

 

kad bolje razmislim mozda je ovo i mrezni trafo a ne choke, pusti snovi urdjinala

gde vidis ti choke tamo?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Eci said:

Pre dva dana sam koristio takvu ručicu kod Salaija u Budimpešti - veoma moćna ručica, vredi pare

zvučnica je bila odlična SPU nude Black E

rucica kosta oko 4000e nova, to je najjeftinije sto ima da se nadje (kataloska cena je $6500)

koja je to varijanta SPU, jel ova

Ortofon-SPU-Royal-N-image.gif

 

ili je normalna SPU E izvadjena iz shella?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kad dodje na prosecnu cenu Ardena u Srbiji, mozda ga i proda...

 

Mogao bi da nas pozove u goste da ih cujemo sa tim Verdierovim lampasem koji je - fun fact - dizajniran (inzenjerski) u Beogradu i jedan primerak se nalazi kod autora u Kosovskoj ulici. Ne znam da li je to ovaj isti primerak, otudjen (kada je bio na prodaju mogao je da se dobije za 1000e).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sasvim je normalno da u Jevropi amerikansko bude skupo , kao sto je sasvim normalno da u Merikama jevropsko bude skupo

priseban Merikanac kupuje Altec , dok priseban Jevropljanin kupuje Tannoy

realno - Tannoy coax trci u krugovima oko Altec coax-a , jedino bas ko vole West Coast sound preferira Altec

 

a ono - neko bi bas trebalo da mi plati da uzmem te original Altec skretnice , najo obrnuto

 

disclaimer - nabavicu ja kad tad 604 ,da se ima ......

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...