Jump to content

Moj sistem :)


zeljkor

Preporučeni Komentari

He,he... mislim da sam u poslednjih par meseci više slušao te kutije nego svoje kući. Nema tu šta da se secira, one su referenca. Svaka mu čast kako ih je "upeglao", treba za to dosta umeća i rada. Svaki put kad sam išao da ih slušam nađe se poneko iznenađenje: ChildrenOf Sanchez, Depeche Mode ... i da ne nabrajam ali Space For The Papa - Jeff Beck ili AC/DC su za nezaborav.

Јел су то оне са брдо елемената на гоењој плочи на којој је високотонац?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo i krupnije slike , napravljeno na brzaka

ubio je svaku sumnju u meni... svaku.. kao sto je vlasnik napisao lepo, nema napora, nema ushicenja na pocetak slusanja, ali oduva prirodnoscu, voluminoznoscu, idiotski dobar zvuk.. bass reflex sam po prvi put cuo a da mi mrva nije zasmetala.. bio je jedan trenutak kad sam se bukvalno prepao, posao da se bacim u stranu, jer takav udarac bassa nisam mogao da ocekujem - a glasnoca nije nagovestavala tako nesto.. totalno me oborio s ovih mojih cackalica.. i definitivno mislim da se na econovawe varijantu nakalemi nesto ovako cudovisno, da bi se dobilo nesto dosta dobro, slicno ovome... jos jednom, zahvaljujem na gostoprimstvu i retko ukazivoj prilici da se cuje nesto ovako
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema na cemu :) . Slazem se, i jedno vazno pravilo, a to je da jedinice rade u opsegu konstantne direktivnosti i po meni je to recept za dobar uspeh.

ubio je svaku sumnju u meni... svaku.. kao sto je vlasnik napisao lepo, nema napora, nema ushicenja na pocetak slusanja, ali oduva prirodnoscu, voluminoznoscu, idiotski dobar zvuk.. bass reflex sam po prvi put cuo a da mi mrva nije zasmetala.. bio je jedan trenutak kad sam se bukvalno prepao, posao da se bacim u stranu, jer takav udarac bassa nisam mogao da ocekujem - a glasnoca nije nagovestavala tako nesto.. totalno me oborio s ovih mojih cackalica.. i definitivno mislim da se na econovawe varijantu nakalemi nesto ovako cudovisno, da bi se dobilo nesto dosta dobro, slicno ovome... jos jednom, zahvaljujem na gostoprimstvu i retko ukazivoj prilici da se cuje nesto ovako

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bilo bi zanimljivo cuti JBL 4355, pa porediti , na zalost nisam siguran da je to moguce u Srbiji. Sto je najgore Ivica koji se ovde pojavio par puta ima sve komponente da ovo i napravi ali nece. Po meni bi 4345 mogo da se poboljsa zamenom 2420 sa 2440 i hornom H93. To ce smanjiti problem fazne razlike u velikoj meri. Ali ovo je tesko nabavljivo , jos zahteva i promenu skretnice.

referentni sitem u svakom pogledu :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neka mi samo neko kaže da je hype oko JBL-a za džabe (bar ovih kvalitetnijih serija) ili da bas refleks ne svira kako treba ili pak da JBL ne zna da napravi bas refleks kutiju ili da postoji prevelika kutija za sobu ili da ......Kada se stav temelji na iskustvu sa low end zvučnicima, možda. Ovo Željkovo je high end u svakom pogledu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...