Jump to content

Moj sistem :)


zeljkor

Preporučeni Komentari

Jesi li provjerio vlasnika? Ne bih ja prodao bilo kome takve kutije. One zaslužuju dom u kojem će se prema njima lijepo postupati. :D

:cheers:

 

 

Disclaimer za dio publike: Ne radi se o novom vlasniku nego je naglasak na to koliko su ti zvučnici posebni, pa otuda šaljiva usporedba sa živim bićem kojeg vlasnik ne želi dati pošto poto i u bilo kakve okolnosti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam neke JBL L100 MK2 kutije u spajzu koje sam sada doneo cisto da nesto svira. Iskreno zvuk koji izlazi iz njih mi je toliko gadan da nema reci kojima to mogu da opisem. Tako da na kraju samo stoje i ne slusam nista. Posle onih kutija skoro sam siguran da cu morati da jedno godinu dana odmorim od bilo kakvog slusanja , u pokusaju da zaboravim taj zvuk. Ali sta da se radi tako je moralo da bude.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam neke JBL L100 MK2 kutije u spajzu koje sam sada doneo cisto da nesto svira. Iskreno zvuk koji izlazi iz njih mi je toliko gadan da nema reci kojima to mogu da opisem. 

daj ih u oglas, možda nekome budu dobri

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam neke JBL L100 MK2 kutije u spajzu koje sam sada doneo cisto da nesto svira. Iskreno zvuk koji izlazi iz njih mi je toliko gadan da nema reci kojima to mogu da opisem. Tako da na kraju samo stoje i ne slusam nista. Posle onih kutija skoro sam siguran da cu morati da jedno godinu dana odmorim od bilo kakvog slusanja , u pokusaju da zaboravim taj zvuk. Ali sta da se radi tako je moralo da bude.

 

 

pa ako je ovaki:

 

http://www.audioheritage.org/vbulletin/showthread.php?34687-JBL-L100-mk2-from-Denmarken

 

varijacija na temu L-90,ne cudim se,mada ce se i tome neko obradovati najverovatnije..uzmi lepo neki L36/stari L100/L50 za stop and go,bolje ces proci najverovatnije...

 

B)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...